У Полтаві дитина 3 дні чекала на маму в квартирі, поки та працювала на трасі

Новини
Валентина Зайченко1 грудня 2010 о 14:251209 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото: mia.pl.ua Три дні чекала на маму, замкнена в квартирі, 6-річна дівчинка, поки її не визволила сусідка. Але зустрітися з матір’ю дитина не може вже півроку.

Нелегке дитинство «подарувала» доля дівчинці. Її батько, старший від матері на 40 років, тяжко хворий на онкологічне захворювання, повісився практично на очах своєї доньки. Мати – 27-річна Ірина після смерті чоловіка знайшла розраду у наркотиках, повідомляє сайт mia.pl.ua

Після декількох місяців поневірянь після смерті чоловіка – Ірина йде в проституцію. Закривши маленьку доньку одну в квартирі, Ірина тікає на трасу.

Три дні Софія прожила в заперті. Голодна, самотня та дуже налякана вона чекала на маму, яка так і не повернулася.

Час від часу дівчинка голосно кричала, плакала та била у двері.

На щастя, її таки почула сусідка. Жінка через вікно витягла дівчинку з квартири.

Жінка, що визволила дитину, відвела маленьку полонянку до своєї родички, яка погодилася бути нянею для дитини, поки її мати не з’явиться. За 6 місяців, які дівчинка прожила у чужих людей, рідна мати так ні разу й не навідалася до неї. Після цього «опікунка» приймає рішення розшукати горе-матір через міліцію.

- Ми почали пошуки матері, щойно отримали заяву про її зникнення, - говорить Жанна Ахіджанян, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області. – Дізнавшись про оточення, в якому спілкується Ірина, а також про місця, де вона може з’являтися, ми приклали чимало зусиль щоб зниклу жінку якомога швидше розшукати.

Як виявилося, "мати" весь цей час мешкала в одному із полтавських готелів, винаймаючи номер від 100 до 200-х гривень за добу. Туди вона водила своїх «клієнтів», яких було чимало. В середньому за одну «зміну» жінка заробляла від 200 до 500 гривень.

За словами Жанни Ахіджанян, наразі дитину поміщено до обласного притулку для дітей «Любисток». Там з нею займаються психологи та педагоги, а її здоров’ям опікуються лікарі. На щастя, у дівчинки не виявлено жодних відхилень у психіці, вона здорова, активна, весела та з радістю бере участь у всіх культурно-спортивних заходах закладу.

Щодо матері дівчинки, то відносно неї працівники міліції склали адмінпротокол за статтею 181-1 (заняття проституцією) та за статтею 184 (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей)  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також невдовзі має відбутися засідання компетентної комісії щодо прийняття рішення про позбавлення горе-матері батьківських прав. Тим більше, що жінка у письмовій заяві офіційно відмовилася від своєї доньки. Про це дитина ще не знає.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter