Підготовка триває: Ворскла здобула першу в році перемогу

Олег Дубина23 січня 2014 о 13:16851 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Підготовка триває: Ворскла здобула першу в році перемогу
На турецьких зборах полтавська команда здобула першу в 2014 році перемогу.
Підготовка триває: Ворскла здобула першу в році перемогуВчора, 22 січня, полтавська "Ворскла", яка зараз готується до другої частини чемпіонату, провела черговий спаринг. На цей раз суперниками підопічних Василя Сачка став узбецький "Насаф".

Як повідомили в прес-службі клубу, результат поєдинку був вирішений ще в першому таймі.

На 9-й хвилині форвард полтавської команди Адіс Яхович змусив помилитися при прийомі м'яча захисника «Насафа» та відкрив рахунок.

Через 12-ть хвилин македонський легіонер "зелено-білих"оформив дубль та поставив, як згодом виявилося, фінальну крапку в грі, влучно пробивши головою при розіграші штрафного - 2:0.

Наша команда зіграла матч в такому складі:

Ворскла (1т): Непогодов, Пердута, Даллку, Ткачук (к), Матвєєв, легіонер на перегляді, Дедечко, Чеснаков, Павлик, Рябушко, Яховіч.

Ворскла (2т): Богуш, Лео Велозу (Матвєєв, 65), Курилов, Логінов, Сапай, Бушман, Маркоскі, Скляр, Кривошеєнко, Бараннік, Янузі.

До теми - Ворскла здобула першу в році перемогу.