Юні полтавські спортсмени завоювали 20 медалей

Новини
Надія Труш1 жовтня 2014 о 12:411528 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Юні полтавські спортсмени завоювали 20 медалей
Із різних куточків України спортсмени з 12 команд, виборювали нагороди у традиційному Відкритому кубку КДЮСШ «ХТЗ» з тхеквондо ВТФ. Однією з найчисельніших команд була і команда з Полтави.

Вихованці Полтавської федерації тхеквондо на чолі зі своїми тренерами Юрієм Шавиро, Віталієм Ступак і Андрієм Нечитайло, завоювали у своїх вікових та вагових категоріях загалом 20 медалей, йдеться на сайті Полтавської міськради. Змагання відбулися у Харкові.

кПолтавські юні спортсмени завоювали медалі. фото rada-poltava.gov.ua

Серед них – 10 золотих, володарями яких стали полтавці: Єлизавета Лазарєва, Катерина Ступак, Аміна Бакієва, Анастасія Коновал, Володимир Щербань, Роман Солодовник, Ярослав Зінченко, Георгій Коваленко, Владислав Швидкий. Срібними призерами стали: Дар'я Луб'янецька, Анна Токарєва і Костянтин Хникін. Бронзовими – Софія Самбурська, Марина Буціна, Олександр Ляшевич, Андрій Лівірін, Владислав Матяшов, Денис Новіков і Назар Гаврись, Дар'я Рябцева. До речі, Дар’я була визнана оргкомітетом та суддями кращою спортсменкою змагань і була нагороджена мобільним телефоном фірми «Lenovo».

Полтавські спортсмени виступили настільки успішно, що у командному заліку посіли друге місце, випередивши при цьому господарів – КДЮСШ «ХТЗ». Перше місце у командному заліку дісталося іншій харківській команді – ДЮСШ-8.