Аматори перемогли юнаків "Ворскли"

Спорт
Андрій Іванов25 березня 2015 о 18:431318 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Аматори перемогли юнаків "Ворскли"
​Юні "ворскляни" не змогли перемогти чемпіонів та володарів кубку області - спортивний клуб "Полтава".

Аматори перемогли юнаків СК "Полтава". Фото: UA-Футбол

«Ворскла» (U-19) – CК «Полтава» - 0:1

Товариська гра. 25 березня. 2015. 13-00. Полтава. Стадіон «Лтава».

Гол: Куімов, (55).

«Ворскла»: Вічний (Прокопенко, 46), Саків, Дорош, Остапенко (Бобров, 46), Мандріченко, Пилиповець, Ічанський, (Гаркуша, 46), Дудка (Мілько, 60), Зосенко, (Брага, 46), Мельник (Гасенко, 70), Русин (Шаповал, 60).

СК «Полтава»: Яковченко, Олефір, Кувеньов, Власенко, Бакланов, Нечипорук, Карась (Щочка, 52), Переверзєв, Куімов, Зоря, Фоменко.

У першому таймі підопічні Вадима Мандрієвського мали кілька моментів після розіграшу стандартних положень. Проте їм не поталанило у завершальній фазі. Загалом гра була рівною, з невеликою перевагою «Ворскли».

А от у другому таймі паритет був порушений. Захисники «Ворскли» помилилися біля власної штрафної і дозволили Куімову вийти один на один з воротарем. Гравець «Полтави» свій шанс не втратив – 0:1. Більше 100-відсоткових моментів для взяття воріт у команд не було.

– Дуже корисна гра, в плані накопичення досвіду. Суперник – гарна, добротна команда. Тому ми задоволені грою, – цитує тренера «Ворскли» (U-19) Вадима Мандрієвського прес-служба команди.

Нагадаємо, що "доросла" "Ворскла" зіграє з "Дніпром" у субботу.