Олег Боровик – найкращий спортсмен липня на Полтавщині

Андрій Іванов2 вересня 2016 о 10:41691 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олег Боровик – найкращий спортсмен липня на Полтавщині
НОК визначив кращого спортсмена регіону

Олег Боровик – найкращий спортсмен липня на Полтавщині 30 Серпня 2016Поділитися Олег Боровик – найкращий спортсмен липня на Полтавщині На чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное, який проходив у Полтаві на навчально-спортивній базі ПОДЮСШ «ОлОлег Боровик з нагородою. Фото та текст - прес-служби НОК України

На чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное, який проходив у Полтаві на навчально-спортивній базі ПОДЮСШ «Олімпійські надії», відбулось нагородження найкращого спортсмена липня. Ним став Олег Боровик. Подяку та грошовий сертифікат йому вручив голова відділення Національного олімпійського комітету України у Полтавській області Олександр Удовіченко.

На чемпіонаті Європи у болгарському Пловдиві, разом зі своїми колегами по каное-четвірці, Олег зумів піднятись на 3 сходинку п’єдесталу, а на світовій першості з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді (до 23 років), що проходила у білоруському Мінську, полтавчанин посів почесне восьме місце на дистанції 200 метрів.