Перемога молоді «Ворскли» над «Металістом»

Андрій Іванов4 липня 2015 о 08:36642 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Перемога молоді «Ворскли» над «Металістом»
«Ворскла» - «Металіст» - 4:1
Перемога молоді «Ворскла перемогла. Фото прес-служби ФК «Ворскла»

ТМ. 3 липня. 2015. Полтава. Стадіон «Лтава».
Голи: Одарюк, 37, Гасенко, 64, Бобров, 73, Олійник, 78 - ?, 16.

«Ворскла»: Прокопенко (Вічний, 12), Квасний, Остапенко (Саків, 77), Бобров, Даллку (Максименко, 62), Олійник (Венедиктов, 80), Ічанський (Комісарчук, 85), Гаркуша (Мельник, 72), Одарюк, (Пилиповець, 77), Шаповал (Гасенко, 60), Авраменко (Брага, 77).

На 60-й хвилині Авраменко не реалізував пенальті – воротар.

Програючи по ходу матчу 0:1, молодь полтавської «Ворскли» змогла кардинально змінити хід поєдинку проти однолітків з «Металіста».

Полтавці пропустили ще на початку першого тайму, після розіграшу кутового. Втім вже в найближчі хвилини провели кілька небезпечних атак, на вістрі яких були Шаповал та Авраменко. Також у стартові хвилини невелике пошкодження отримав наш кіпер – Прокопенко. Саме тому була проведена рання заміна воротарів, а отже Ян Вічний грав майже весь матч. Прокопенкові – швидкого видужання, а ми – далі про матч.

Забили полтавці зусиллями Одарюка. Ічанський виконав подачу: кілька рикошетів і Володимир опинився першим на м’ячі та пробив у ближній кут – 1:1.

У другому таймі Ічанський, який вже на другий матч виходить у якості капітана, дуже «смачно» пробив, після скидки партнера – вище. Ще кілька хвилин і Сергій заробив пенальті. Авраменко пробив низом – воротар впорався з ударом. Втім, «Металіст» протримався лише ще чотири хвилини. Одарюк – пас, Гасенко – гол – 2:1. Ще десять хвилин, і ще гол. Ічанський виконав чудову передачу, а Бобров не менш класно на неї відгукнувся – 3:1. Четвертий гол «ворсклян» - на рахунку Олійника з передачі Браги, передає прес-служба ФК «Ворскла».