Полтавці перемогли на чемпіонаті України з веслування

Андрій Іванов30 серпня 2016 о 16:32826 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці перемогли на чемпіонаті України з веслування
В останній день змагань командного чемпіонату України з веслування на байдарках та каное у Полтаві відбулись заїзди на дистанції п'ять кілометрів.

Полтавці перемогли на чемпіонаті України з веслуванняФото – ltava.poltava.ua

Кращим каноїстом у цій дисципліні став представник Запоріжжя.

– Ці змагання у нас як один з етапів підготовки до Чемпіонату Світу по марафону – розповів Денис Давидов, переможець на дистанції п'ять кілометрів, каное-одиночка. – Ми у вересні їдемо на змагання до Німеччини. Тренер в принципі сказав, що задоволений, сподіваюсь ми достойно виступимо і представимо нашу країну.

Серед байдарочників боротьба розгорнулася між представниками Вінницької та Сумської областей. Сергію Коваленку з Сум не вистачило зовсім трішки, щоб зайняти перше місце.

Отже перше місце у загальнокомандному заліку посіла Полтавська область, друге – Вінницька і третя сходинка дісталася Херсонській, передає телеканал «Лтава»