Учениця полтавського ліцею отримала 500 гривень за твір

Новини
Ольга Матвієнко11 вересня 2013 о 14:041487 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учениця полтавського ліцею отримала 500 гривень за твір
Сьогодні, 11 вересня, у Полтаві школярам вручили грошові винагороди за кращі твори ХІ Міської щорічної літературної премії імені І. П. Котляревського.
Літературний конкурс, присвячений творчій спадщині класика української літератури, проходить із 2003 року. Цього року вибороти премію особливо престижно, адже в ці дні полтавці відзначають 110 річницю із дати встановлення пам’ятника Івану Петровичу.

Серед творів, які найбільше сподобалися журі і вірші, і прозові твори різних жанрів.

– Я подав свій вірш і став лауреатом цієї премії. Перемогою завдячую насамперед викладачеві української мови та літератури. Думаю, що журі зачепило те, що мій вірш написаний як гумореска, – розповів п’ятикласник 31 гімназії Ігор Гудз.

До теми: Полтавцям показали унікальне фото, зроблене 110 років тому

Хлопець став одним із трьох лауреатів премії. Разом із ним грошову винагороду у 200 гривень отримали учениця 10-го класу Полтавської спеціалізованої школи № 29 Черкаська Анастасія та семикласниця Полтавської гімназія № 17 Гриценко Яна.

Остаточну перемогу виборола Жанна Сіркович. За збігом талановита десятикласниця навчається у Полтавському спеціалізованому багатопрофільному ліцеї № 1 імені І.П.Котляревського. Щоправда, сама переможниця не змогла прийти на свято і за традицією прочитати переможний твір випало її викладачеві. Оповідання про нелегку роботу жовтенького полтавського автобуса "Богданчик" та його пасажирів уважно слухали присутні на святі учні шкіл, учителі та почесні гості.Дипломи та премії молоді письменники отримали із рук міського голови Олександра Мамая та Миколи Степаненка, ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

– Приємно те, що у промінні котляревської слави гріються наймолодші і намагаються пізнати істину, котру він залишив нам. Вони розгадують духовну спадщину, заглиблюються у його "Енеїду", "Наталку Полтавку". Виводять на нові наукові овиди творчий добуток цього митця, – зазначив Микола Степаненко.

До теми: 9 вересня світкували День народження Івана Котляревського

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter