Звернення штабу кандидата на посаду міського голови Олександра МАМАЯ

Вибори-2015
9 листопада 2015 о 16:401350 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Звернення штабу кандидата на посаду міського голови Олександра МАМАЯ
Представники штабу Олександра Мамая закликають кандидата на посаду мера Полтави Андрія Матковського не вводити виборців в оману і не маніпулювати їхньою думкою.

Звернення штабу кандидата на посаду міського голови Олександра МАМАЯ

В штабі Олександра Мамая дізнались про теледебати між кандидатами на посаду міського голови, які відбудуться на телеканалі «Місто», із засобів масової інформації. Офіційного запрошення ми не отримували. Проте анонс дебатів із уже визначеними датою і часом йде як факт.

Крім того, ми володіємо інформацією про те, що Андрій Матковський має безпосереднє відношення до визначення форми і змісту дебатів, самого телеканалу, навіть приміщення студії, власником якого є його дружина. Враховуючи це, а також можливу заангажованість і необ’єктивність журналістів «Міста», ми вважаємо неможливим проведення дебатів у запропонованому форматі.

При цьому ми не заперечуємо проти дебатів як таких і готові провести їх в прес-центрі будь-якого іншого НЕЗАЛЕЖНОГО видання за присутності всіх без винятку місцевих засобів масової інформації. Переконані, що під час дебатів запитання до кандидатів мають право відкрито поставити журналісти всіх друкованих та інтернет-видань, а також телеканалів і радіостанцій, а не лише «Міста».

Тому ми закликаємо кандидата на посаду мера Полтави Андрія Матковського не вводити виборців в оману і не маніпулювати їхньою думкою. Натомість пропонуємо провести дебати чесно і відкрито, надавши можливість журналістам самостійно визначитися із запитаннями до кандидатів, а полтавцям – зі своїми переконаннями.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®