Полтавські пауерліфтери з чемпіонату України привезли комплект нагород

Новини
Ніна Король27 лютого 2012 о 16:251832 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські пауерліфтери з чемпіонату України привезли комплект нагород
Із 22 по 26 лютого в Маріуполі триває Чемпіонат України з пауерліфтингу, де полтавці здобули повен комплект нагород.

Тамара Стенкова стала чемпіонкою України Тамара Стенкова стала чемпіонкою України

Полтавська команда у триборстві дуже вдало виступила. Сьогодні вже відомі володарі медалей. Серед жінок золото здобула Тамара Стенкова (вагова категорія до 47 кіло), срібло – Віта Абдуліна (до 57 кіло), бронза за Наталею Куліненко (до 52).

Дівчата представляли спорттовариства «Україна» та «Колос». Тамару та Наталю тренує Максим Іваньков, Віта – вихованка Лера Матосяна.

Про це розповів Максим Іваньков, заслужений тренер України.

– У загальнокомандному заліку наші дівчата вибороли 3 місце, – каже тренер.

Не менше своїми здобутками порадували тренерів та команду чоловіки: одразу дві золоті медалі та одна бронзова.

Чемпіонами стали Михайло Буланий (тренер – Лер Матосян) та Валерій Карпов (тренер – Іван Збандут). Обоє представляли спорттовариство «Колос». Іраклі Мдівнішвілі (тренер – Михайло Буланий) дісталась бронза. Іраклі – представник педагогічного університету.

Володарі 1 та 2 місць потрапили до збірної команди України з пауерліфтингу. Вони захищатимуть честь держави на чемпіонатах світу та Європи.

– Чемпіонат України – головний старт року для команд і кожного спортсмена, і від результатів залежить багато, – підсумував Максим Миколайович. – У змаганнях узяли участь найсильніші спортсмени.

У змаганнях брали участь кращі спортсмени України. Фото 0629.com.uaУ змаганнях брали участь кращі спортсмени України. Фото 0629.com.ua