Рейтинг найвидатніших жінок Полтави: результати

Новини
Валентина Зайченко23 березня 2012 о 14:263125 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Рейтинг найвидатніших жінок Полтави: результати
Оголошуємо результати голосування, яке тривало кілька місяців на сторінках сайту та газети "Коло". Полтавці обрали 10-ку найвидатніших жінок Полтави.


Яким чином була обрана 10-ка та кого ще полтавці пропонували у список найвидатніших, читайте тут.

1-ше місце – Тетяна Корост1-ше місце – Тетяна Корост


Тетяна Корост – екс-директор ТОВ «Агрофірма «Маяк», депутат Полтавської обласної ради, голова Котелевської райдержадміністрації не приховує, що все життя важко працювала, але результатом роботи задоволена.

–  Мені вдалося досягнути мети – я своїми руками створила господарство європейського зразка. Не боюся так казати, бо була за кордоном і мала можливість порівняти. Так от: у нас не гірше, – говорить Тетяна Михайлівна, голова Котелевської райдержадміністрації. – Також я дуже задоволена, що зуміла передати свої здобутки наступним  поколінням. Мій син, маючи вищу юридичну освіту, вирішив залишити роботу у прокуратурі, здобув аграрну освіту і пішов за покликом серця. Тепер у нашому господарстві працює молода команда, і це надзвичайно приємно.

Тетяна Корост сьогодні найбільше переймається проблемами району. У планах на майбутнє – зробити натуральну продукцію, яку тут вирощують, конкурентоспроможною на європейському рівні.

– Головне – не сидіти на місці, чекаючи, поки настануть сприятливі часи, – говорить Тетяна Корост. – У кожної країни свої пріоритети: хтось газом, хтось нафтою торгує, а Україна – аграрна держава, і європейці пустять нашу продукцію до себе на ринок, якщо вона буде кращою, ніж у них. Таку мету ми й повинні собі ставити, всі ресурси для її реалізації у нас є.

Тетяна Михайлівна за своє життя приміряла на себе ролі господарника, політика, керівника.

– Дехто вважає, що політика – це бути депутатом і багато говорити. Я вважаю, що головне – розставити пріоритети й працювати на досягнення мети. Моя політика – це добре господарювати.

2-ге місце – Наталія Май2-ге місце – Наталія Май

Наталя Май – автор, виконавець та композитор багатьох улюблених полтавцями пісень. Найбільшим своїм успіхом вважає родину, дітей. Найбільшою поразкою співачка називає «Чорноморські ігри», де представляла творчість своїх дівчат. Каже, бували й поза сценою поразки, як і у всіх.

– Тоді не вийшло вийти у фінал, трохи підвела хореографія, – пригадує співачка. – Але ми вирішили наполегливо й краще працювати, це стало хорошим стимулом для подальшого розвитку.

Особливого секрету успіху пані Наталя немає. Каже, головне правило, яким треба керуватися: любити справу, якою займаєшся. Якщо це робити, то й успіх буде гарантовано, впевнена співачка.

3-тє місце – Оксана Деркач3-тє місце – Оксана Деркач

Оксана Деркач – секретар Полтавської міської ради, голова Полтавської міської парторганізації «Партія регіонів». Серед найважливішого – результати роботи великої команди людей по відродженню дендропарку.

– Мені приємно координувати цю роботу, бачити перші вагомі результати. Дендропарк відроджується, знов стає улюбленим місцем відпочинку полтавців, – каже Оксана Деркач. – Я на власні очі бачила – туди навіть почати їздити молодята і фотографуватися у день весілля. Цей парк – справжня окраса міста, і якщо всі полтавці, вся громада включаться у цей процес, тоді це буде справжня перемога,  спільна, а значить – і моя. Пишаюсь я й роботою по реорганізації структури міського відділення Партії регіонів. За моєї ініціативи ми повністю змінили підходи, і тепер організація – живий організм, де люди зустрічаються і спілкуються.

Вважає, що поразки та успіхи – невід’ємна частина життєвого шляху. Говорить, що труднощів не треба боятися: «Навіть, коли здається, що все погано, робиш новий крок, переживаєш цей етап і стаєш сильнішою, адже зуміла справитись і стала мудрішою через пережите. А рецепт успіху – це праця. Кропітка, щоденна, не шкодуючи сил. І удача, звісно. Адже як би не доклав зусиль, треба, щоб це помітили. Іноді це закономірність, а іноді – щасливий випадок».

З найближчих планів – робота над об’єктами, до якої я залучена. У першу чергу реконструкція парку Інтернаціоналістів, проведення першої черги робіт по усуненню підтоплення на Очеретянці та гідне відзначення 50-річчя Дендропарку. Отже, планів багато.

4-те місце – Лариса Коба4-те місце – Лариса Коба

Лариса Коба – заслужений журналіст України, головний редактор обласної газети «Село Полтавське». Про найголовніше своє досягнення у житті говорить так: воно ще попереду. До поразок ставиться філософськи. Впевнена: «те, що нас не вбиває, робить сильнішими». А от рецепту успіху жінка не має. Каже, потрібно просто жити в гармонії з собою, з навколишнім світом, вибрати й прийняти правильну життєву позицію, правильну взаємодію з життям для досягнення своїх цілей. Про подальші плани щодо професійної діяльності переживає період всебічного вдосконалення.

– І мені від цього надзвичайно комфортно, – каже пані Лариса. – Узагалі вважаю, що людина, яка отримує задоволення від того, що вона робить, чим займається і чим живе, то це вже успішна й щаслива людина.

5-те місце – Інна Якобенко5-те місце – Інна Якобенко

Інна Якобенко – директор творчого об’єднання програм обласного радіо (ОДТРК «Лтава»). Найбільшим своїм досягненням вважає те, що їй вдається щохвилини відчувати себе щасливою. Розчарування пані Інни – доба має всього 24 години. Говорить, що, якби більше, тоді б мала більше часу для свого хобі – декорування в техніках декупаж, кракелюр і шебі-шисвій. Адже робить це лише у вільний від роботи час та спілкування з улюбленою родиною. Одним із останніх своїх досягнень, реалізованого, називає те, що отримала влітку минулого року премію Івана Франка у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері». (Творчій групі Полтавської ОДТРК у складі автора, журналіста, директора ТО програм Полтавського обласного радіо Інни Якобенко, звукорежисера Петра Сливки, звукооператора Олександра Сепітого за радіопередачу «Земля, позичена в дітей»).

Про подальші плани говорить коротко: не зупинятися на досягнутому.

6-те місце – Людмила Корнієнко6-те місце – Людмила Корнієнко

Людмила Корнієнко – начальник Головного управління праці а соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації – своїми досягненнями називає власну професію і роботу. Говорить, повністю присвятила себе професійній діяльності, соціальному захисту полтавців.

– Секрет успіху дуже простий, – запевняє жінка – Потрібно бути ближче до кожної людини. Бути відкритим, доступним у спілкуванні, ось головне правило.

Людмила Василівна має багато ідей, які планує реалізовувати. Каже, всі вони пов’язані із професією, турботою про соціальний захист у місті.

7-ме місце – Олена Адамович7-ме місце – Олена Адамович

Олена Адамович – заступник голови Полтавської облдержадміністрації з питань економіки, фінансів та споживчого ринку – через своїх найбільших досягнень у житті визначає роботу та сина Олега, лікаря ортопеда-травматолога, яким дуже пишається.

Були у житті й поразки, мовляв, не раз доводилося розпочинати все спочатку. Свідченням про що є дипломи про три вищі освіти.

– Був болісний пошук себе, тричі доводилося починати професійну діяльність заново, реалізовувати себе, – згадує Олена Євгенівна – Але стимулом були результати, яких досягала.

Особливого секрету успішності пані Олена не має, як запевняє. Головне – бути небайдужим до того, що робиш, бути відкритим до людей, відповідальним, запевняє. А ще потрібно все життя намагатися вчитися, не зупинятися на досягнутому. В планах – довести собі та полтавцям, що гідна займати посаду, яку займає зараз. Мріє зробити так, аби у місті було якісніше життя, створити для кожної людини належні умови для реалізації. Й додає, що це цілком можливо.

8-ме місце – Наталія Удовицька8-ме місце – Наталія Удовицька

Наталя Удовицька – головний лікар Полтавського міського клінічного пологового будинку, депутат Полтавської міської ради.

Має вищу медичну освіту. Спеціальність – «Акушер-гінеколог». Кандидат медичних наук. Рік тому в березні Наталі Удовицькій присвоїли звання заслуженого лікаря України.
9-те місце – Ольга Курчакова

Ольга Курчакова – директор Полтавського художнього музею «Галерея мистецтв». Найбільшим своїм досягненням вважає власну родину. Говорить, що радіє, коли коли реалізовуються ідеї. Про поразки ж зовсім не думає.

– Я по життю керуюся правилом: на досягнутому зупинятися не можна, треба йти далі, – ділиться секретом успіху мистецтвознавець. – А щоб успіх завжди був поруч, потрібно любити свою справу, віддано й наполегливо працювати.

10-те місце – Олена Шуліка10-те місце – Олена Шуліка

Олена Шуліка – генеральний директор готельно-ресторанного комплексу «Палаццо». Найбільшим своїм досягненням вважає перемогу над власними страхами, сумнівами і невпевненістю. Поразкою називає недостатню перемогу над собою. Правило успіху, яким користується у повсякденному житті: «Осилит дорогу идущий».

– Дуже хочеться не зупиняти динаміки росту свого підприємства, – ділиться зі своїми планами на майбутнє бізнес-леді. – Мрію жити у такій Полтаві, яка сміливо буде називатися «зеленим тиристичним містом у центрі Європи». Дуже хочу зробити в це і свій внесок.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter