Лише за півроку роботи полтавська текстильна компанія «Традиція» підкорила український ринок постільної білизни.
Успіх торгової марки полягає у використанні високоякісних матеріалів та сучасних технологій пошиття подушок, ковдр та інших товарів для здорового сну та відпочинку. Якою повинна бути постіль, розповіла директор «Традиції» Світлана Валеріївна Солодун.
Основа хорошого виробу – антиалергенна якісна сировина
Значну частину життя людина витрачає на сон. Його якість безпосередньо впливає на працездатність та самопочуття. Аби гарантувати гарний відпочинок, у компанії «Традиція» насамперед звертають увагу на якість матеріалів.
– Ми постійно працюємо лише з одним постачальником наповнювачів та тканини для наших виробів. Українсько-німецька компанія (знаходиться у Києві) постачає нам високоякісні наповнювачі та текстиль, – розповіла Світлана Валеріївна. – У наших виробах ми використовуємо новітні синтетичні матеріали, вони повністю антиалергенні. А верхня частина постелі обов’язково виготовляється із натуральної щільної тканини – тіку, бязі, сатину.
За словами Світлани Валеріївни, пошиття з таких тканин дозволяє продовжити строк експлуатації подушки або ковдри. Адже якщо використовувати синтетичний матеріал або бязь з малою щільністю, відбувається міграція волокна – наповнювач просто починає пробиватися крізь тканину. Крім того, тканини низької якості з яскравими фарбами можуть братися до тіла – людина ризикує після сну на такій постелі прокинутися із червоним чи зеленим обличчям.
Штучні наповнювачі, серед яких синтетичне волокно, силікон, холофайбер, штучний лебединий пух, супроводжуються на виробництво із повним паспортом і обов’язково сертифіковані виробником.
Загалом текстильна компанія «Традиція» зараз виготовляє весь асортимент товарів для комфортного сну та відпочинку під чотирма торговими марками: «Нічна спокуса», «Ніч бажань», «Світ сну», «Казкові сни». Це і подушки, і ковдри, і наматрацники, постільна білизна, декоративні подушки та покривала. Увесь асортимент виготовляють і для немовлят, використовуючи тільки натуральні тканини та гіпоалергенні наповнювачі.
Синтетичне наповнення полегшує догляд за ліжком
У текстильній компанії «Традиція» під час розробки виробу керуються перш за все зручністю та безпечністю його експлуатації. Догляд за подушками із сучасними наповнювачами – холофайбером, штучним лебединим пухом, силіконом – зводиться до звичайного прання.
– Звичайну пір’яну подушку важко купити зараз якісну, адже сировини для неї масово ніхто не виготовляє і не завозить, доглядати за нею теж непросто, – зазначила Ольга Солодун. – Сучасні наповнювачі не збиваються у клубки, подушці легко повернути попередню форму після сну. Наприклад, холофайбер – силіконізовані волокна, які скручують у невеликі кульки спеціальною машиною. Ці кульки пружинять і ковзають, але не збиваються. У такому волокні неможливе виникнення грибків або паразитів – пилового кліща. Завдяки її властивостям, подушку можна просто випрати. Вона не втратить ні форми, ні властивостей.
Подушки із холофайбером обирають переважно ті, хто любить більш пружні подушки. А от штучний лебединий пух із усіма експлуатаційними перевагами синтетичного волокна зберіг усі зовнішні риси справжнього пуху. Цей наповнювач із легеньких мікроволокон підійде для любителів м’яких подушок.
Унікальна машина для стьобання
Текстильна компанія «Традиція», крім використання якісної сировини, має ще один секрет – багатоголчасту машину для стьобання. Ця машина за допомогою сотень голок прошиває ковдри, подушки, наматрацники, з’єднуючи тканину і наповнювач. Малюнок стьожки обирається автоматично на сенсорному моніторі, що дозволяє створити оптимальне зображення для кожного виробу.
– Стьобання виробів на такій машині має безліч переваг. Зараз на більшості виробництв використовують одноголчасту машину, – зазначила Світлана Солодун. – Уявіть, що на стіл кладуть ковдру, і машина з однією голкою прошиває її по колу. При цьому доволі широкий край виробу з наповнювачем залишається нічим не закріпленим. Така ковдра вже через місяць експлуатації збивається, і всередині утворюються пустоти. А на нашій машині безліч голочок прошивають усе полотно, добре фіксуючи наповнювач. Потім окремо кантом закріпляють край ковдри.
У «Традиції» виготовляють всі розміри ковдр із будь-яким наповнювачем: вовною, силіконом, синтетичним волокном. Найтепліші із них, звичайно, вовняні.
Проте для тих, хто страждає на алергію, пропонують варіант із силіконовим наповнювачем.
Виготовляють за таким самим принципом і наматрацники будь-якого розміру. Вони запобігають ковзанню простирадла, продовжують строк експлуатації матраца. Натуральні тканини у поєднанні з наповнювачем із синтепону дозволяє його прати, як із звичайну білизну, у пральній машині.
На цій машині стьобають і подушки. Директор виробництва пояснює, що чохол для подушки має більш естетичний вигляд і служить довше, якщо тканину з’єднати стьожкою із невеликим шаром синтетичного волокна або потім набити наповнювачем. Таку технологію використовують переважно для подушок із холофайбером.
Лікбез:що врахувати, купуючи постіль
1. Обираючи постільну білизну, зверніть увагу на тканину. Якщо написали 100% бавовни, то зворотній бік тканини матиме біліший колір, якщо ні, то у тканині є домішки поліестеру. Білизна із полікотону (напівсинтетична) матиме характерний блиск, але якісна буде цупкою на дотик, характерно хрускотітиме під час зминання.
2. Купуючи ковдру, зверніть увагу на стьожку: прошита одноголчастою машиною ковдра служитиме не так довго.
3. Купуючи ковдру з овечої вовни, краще її понюхати. Погано оброблена або та, що неправильно зберігалася, матиме неприємний запах, який неможливо вивести.
4. Важливий фактор – ціна. Подушка, на бирці якої вказані наповнювач холофайбер, силікон і натуральна тканина, не може коштувати 45 гривень. Її ціна коливатиметься в межах 100-150 гривень, залежно від розміру.
Вироби «Традиції» затребувані серед готельних мереж України, учасники багатьох престижних виставок.
Увесь асортимент продукції ТОВ «Текстильна компанія «Традиція» можна придбати у м. Полтаві за адресою: вул. Комарова, 2-Б.
Робочі дні: пн. – пт. з 9.00 до 17.00.
Тел.: (0532) 65-24-14, (096) 765-40-03, (066) 607 12 51,
e-mail: tk_tradition@ukr.net
Автор: Ольга Матвієнко