Віктор Миколайович Артеменко, проректор з науково – педагогічної роботи ПУЕТ:
-Ректор нашого вишу повідомив, що платні послуги для студентів вводитися не будуть, адже вартість навчання і так велика. У нашому університеті вважають, що неуспішне навчання студентів - заслуга і студента, і викладача, який не зміг його зацікавити.
Микола Іванович Степаненко, ректор педагогічного університету, не коментує дану інформацію, оскільки офіційного підтвердження їй немає.
Олена Михайлівна Костенко, проректор з навчально – педагогічної та інноваційної роботи ПДАА:
-Цю інформацію особисто я вперше почула в новинах по телебаченню. Але не знайшла офіційного підтвердження їй на сайті Міністерства освіти та Кабінету Міністрів. Моя особиста думка – регулювання навчального процесу має бути, але потрібно розмежовувати звичайні прогули і пропуски із поважних причин.
На думку студентів плата за пропуски занять становитиме 70 гривень
Студенти полтавських вишів кажуть, що додаткові платні послуги у їхніх навчальних закладах ще не введені. Але між собою вони обговорюють можливу суму оплати пропусків, яка коливається від 10 до 70 гривень. Із яких джерел у них з’явилася така інформація – невідомо.
Постанова є, але про які платні послуги іде мова - невідомо
Володимир Іванович Мірошниченко, начальник Головного управління освіти і науки Полтавської ОДА так прокоментував дану ситуацію:
-27 серпня цього року на розширеному засіданні Кабінету Міністрів було прийнято ряд постанов, що стосуються освітньої галузі. Серед них і постанова «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності», але про які послуги там іде мова, поки що невідомо. Більш повна інформація стосовно цього документа має з’явитися незабаром.
Марія Жеглова, Таміла Михеєва