У Полтаві на День рятівника демонстрували техніку та розважали дітей

Новини
Валентина Зайченко17 вересня 2010 о 15:281113 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на День рятівника демонстрували техніку та розважали дітей
Четвертий рік «еменесники» влаштовують свято біля Полтавського МБК. Цього року для свята задіяли найбільше техніки, в порівнянні з минулими роками.

17 вересня до Дня рятівника працівники МНС влаштували показ найсучаснішої техніки та спорядження, влаштували конкурси, вікторини та концерт для дітей.

– Протягом року у нас діє акція «Врятувати, запобігти, допомогти», в рамках якої діти приходять до нас у підрозділи, роздивляються техніку, вчать правила безпеки життя. Сьогодні ця акція розширена. Її мета – привернути увагу до професії рятівника, нагадати дітям про правила безпеки життєдіяльності. Якщо вони будуть знати, що така служба існує, то в разі надзвичайної ситуації знатимуть куди зателефонувати, – розповідає Світлана Рибалко, помічник начальника ГУ МНС України у Полтавській області.

На заході велику увагу дітей та підлітків привернула яскрава

Діти у захваті від великих яскравих машинДіти у захваті від великих яскравих машин рятувальна техніка. Як розповіли працівники МНС, на показі знаходилась третя частина техніки міста. Серед неї – пожежна, піротехнічна та спеціальна техніка для гасіння торфяних пожеж. Автопарк техніки постійно оновлюється, говорять «еменесники».

Рятівники отримують мало, але працюють не заради грошей

Як розповіла Світлана Рибалко, щоб стати рятівником, потрібно закінчити спеціальний  вищий навчальний заклад. Але зарплатня – невисока.

Світлана РибалкоСвітлана Рибалко – Середня заробітна плата – 1500 гривень. Звичайно, це недостатньо за роботу, на якій люди кожного дня ризикують здоров’ям і життям. Але ми працюємо не заради грошей, а заради життя людей, – сказала Світлана Рибалко. – Робітників вистачає, вільних місць у нас немає. Люди хочуть у нас працювати.

У Полтавській області працівники МНС не гинуть

– Я не пам’ятаю смертельних випадків при виконанні своїх обов’язків серед працівників МНС. За 13 років смертей точно не було. Травмування звісно бувають, останні серйозні були два роки тому, коли при гасінні пожежі вибухнув гараж, – говорить Світлана Рибалко. – Серед тих, кого ми рятуємо, також статистика стала трохи краща – все менше смертей і менше пожеж, менше різних нещасних випадків.

  Висота підйому автодрабини – 30 метрів. У Полтаві такий підйомник лише один. Висота драбини досягає 9 поверху.   Висота підйому автодрабини – 30 метрів. У Полтаві такий підйомник лише один. Висота драбини досягає 9 поверху.

Більше фотографій тут

Валентина Зайченко

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter