Правила вибору дверей

Статті
Ольга Правденко25 листопада 2011 о 15:145002 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Правила вибору дверей
Як із широкого асортименту красивих, сучасні, а головне надійних вхідних та міжкімнатних дверей вбрати потрібні?
Сподіваємося, що ця стаття стане вам у нагоді і розкриє секрети, що врахувати при виборі дверей.

Вхідні двері захищають житло, прикрашають його, роблять інтер’єр стильним та сучасним.

Фото з сайту hormann.uaФото з сайту hormann.ua

Вхідні двері бувають металеві, дерев’яні, металопластикові (підійдуть для офісів), та броньовані.  Найпоширеніші – перші два варіанти.

У полтавських магазинах швидше за все вам запропонують металеві вхідні двері. Лідерство тут тримає китайський виробник. Але, як розповіла «Колу» фахівець із продажу дверей з багаторічним стажем Галина, Китай теж буває різним.

Ціна на китайські вхідні двері коливається від 500 до 3500 гривень.

Все залежить від товщини металу, наповнюваності всередині та розміру.

Білоруські та українські вхідні – не менше 3 тисяч

Якщо ж ви більше довіряєте вітчизняному виробнику або  із сусідньої Білорусі або ж вирішили виготовити двері під замовлення, – обійдуться такі мінімум 3 тисячі гривень.

Мінеральна вата збереже тепло та захистить квартиру від вогню

Щодо дверних наповнювачів, то найкращі – це пінопласт та мінеральна вата.

– Вони добре зберігають тепло і не дають проникати в квартиру стороннім звукам. Окрім того, мінеральна вата – це ще й вогнетривкий ізолюючий матеріал.

Покриття дверей. Воно буває автолакове та молоткове. Цими матеріалами покривають двері ззовні, й вони захищають від погодних умов. Чим краще покриття, тим дорожчі двері, – розповіла пані Галина.

При купівлі дверей зверніть увагу на сертифікат і безпечність. Якщо двері виготовлені на фабриці, то продавець обов’язково, вам його пред’явить. У сертифікаті чітко написана країна-виробник та назва підприємства.

Металеві двері за товщиною металу є трьох видів: 5, 7 та 9 сантиметрів.

– Як на мене у літню кухню, погріб чи сарай, двері товщі за 5 сантиметрів не потрібні. Вони дешеві та зручні. Так само не варто купувати товсті двері з наповнювачами і тим, хто живе, наприклад, на 8 поверсі. Це ж не перший поверх, де постійні протяги та «гуляє» холод, – радить пані Галина.

Гарантію дають не скрізь

Щодо гарантії, то в одних магазинах вам її запропонують, в інших – ні. Так, у магазині, де працює пані Галина, гарантію на двері дають тільки тоді, коли їх установлюють працівники крамниці. Якщо двері встановлюють рекомендовані продавцями майстри, то доставлять вам їх безкоштовно.

Дерев’яні вхідні двері купити в магазині важче, бо є такі не скрізь. У торгівельних центрах зате таких не бракує.

– Зовнішні боки будуть дерев’яні, а всередині вони міститимуть металеву накладку. Коштуватимуть такі двері дорожче, ніж металеві, – говорить Микола, продавець-консультант одного з торгівельно-виставкових комплексів Полтави. – Наприклад, такі двері з накладкою від українського виробника обійдуться покупцеві у 6600 гривень.

Звичайні китайські – можна купити за 1000 – 1200 гривень.

Якщо ж Ви вирішили, що вхідні двері до Вашого будинку чи квартири мають бути виключно дерев’яними, то пам’ятайте, що обов’язковою вимогою до них є наявність герметичних ущільнювачів і порогу. Зовнішній бік дверей повинен бути виготовленим з деревини, що оброблена спеціальним захисним покриттям – фарбою чи лаком. Чим якісніше покриття, тим довший термін служби дверної конструкції.

Також дерев’яні двері не повинні мати сучків та смоляних «кишень» – з часом сучки тріскаються та випадають, а зі смоляних «кишеньок» виходить смола, після чого двері втрачають первинну красу та міцність.

Міжкімнатні двері теж різняться між собою ціною, якістю, виробником та дизайном.

Фото з сайту budexpert.ua.Фото з сайту budexpert.ua.

Найдешевші – це МДФ-двері. Усередині таких дверей тонкий дерев’яний брусок, на який клеїться лист МДФ – пресований папір.

Серед покупців, за словами Миколи, вони найпопулярніші, адже їхня ціна від 140 гривень.

Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері зі вставками зі скла, то готуйтеся викласти з гаманця чималу суму. Адже коштують вони дорожче, ніж прості дерев’яні.

Ціна залежить від скла (прозоре чи тоноване, від складності візерунку на ньому).

У середньому 1 метр квадратний скла коштує від 150 гривень.

– У нас можна купити просто двері із дерева, а скло вже замовити майстру таке, яке ви захочете, – говорить Микола. – Чим темніші кольором двері, тим будуть дорожчі.

Дорожче коштуватимуть також двері незвичайного кольору, наприклад сріблястого чи золотавого або ж кольору червоного дерева.

Двері на замовлення доведеться чекати кілька тижнів

Покупці також можуть замовити двері та скло до них з допомогою каталогу, який вам запропонують в магазині. Щоправда, за таке задоволення доведеться доплатити й почекати два – три тижні.

Розсувні – економія простору

Найвідчутніша перевага міжкімнатних розсувних дверей, таких – економія простору. Вони  мають широку сферу застосування – кабінет, спальня, туалет тощо.

Розсувні двері можуть складатися з одного чи декількох рухомих  полотен, виготовлених з дерева, скла, металу.

На українському ринку нині розсувні двері дверей з Італії, Німеччини, Фінляндії. Але найбільшою популярністю користуються двері вітчизняного виробника і виробників країн СНД.

Ціни на міжкімнатні розсувні двері різняться – українського виробника чи ближнього зарубіжжя удвічі дешевші, ніж західний аналог.



Головне ж уникайте купувати двері на вулиці у нав’язливих продавців. Вони, як правило, продають дуже дешеві та неякісні двері. А для того, щоб зацікавити покупця пропонують великі знижки. Займаються цим так звані фірми-одноденки.



У ванну –з матеріалів, що відштовхують вологу

При виборі дверей для ванної кімнати зверніть увагу на ті, на поверхні яких міститься плівка, вона не помітна зовні, але відчутна на дотик. Її головна мета – відштовхувати вологу.

Також бічні поверхні дверей для ванної кімнати: їх треба покрити лаком або фарбою, щоб захистити від вологи.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter