Правильно вибираємо махрові вироби: поради

Споживач
14 травня 2013 о 17:222336 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Правильно вибираємо махрові вироби: поради
Вироби із махри для багатьох стали невід’ємним атрибутом домашнього затишку та комфорту, а для декого – і оригінальним предметом інтер’єру.
Що потрібно знати, щоб купити справді якісну махрову річ, дізнавалося «Коло». Критерії вибору речей із махрової тканини Обираючи рушник чи якийсь інший предмет домашнього вжитку із махри, ми маємо на меті головне – щоб річ була гігроскопічною, тобто добре вбирала вологу. Щоб придбати саме таку, зверніть увагу перш за все на склад тканини, а також і на інші критерії – щільність, довжину ворсу та вид оздоблення, радить Євгеній Ріттер, власник складу домашнього та професійного текстилю, який займається доставкою та продажем якісних виробів із махри протягом 3 років. Довідка «Кола» Махра (офіційна назва «фроте») – тканина з натурального матеріалу (бавовни, льону або бамбука), поверхня якої вкрита ворсою, що утворюється з петель нитки-основи. Справжня махрова річ має бути виготовлена лише з натурального матеріалу – бавовняної або бамбукової нитки. Тож, купуючи виріб, поцікавтеся у продавця, чи містить він синтетичні домішки (лавсан, модал, віскоза тощо). Друге, на що слід звернути увагу, – це щільність махрової тканини. У таких виробах вона може коливатися від 380 до 800 г/м2. Оптимальна щільність рушника – 380-450 г/м2. На це зважають індуси, вони виготовляють речі з махри, які тонші та легші, ніж рушники виробництва інших країн, зазначає спеціаліст. – Людина, яка важить до 100 кг, може повністю витертися насухо махровою серветкою 30*30 см, щільність якої 380 гр/м2. А отже, якщо ви купуєте стандартний банний рушник розміром 70*140 см, він, маючи найменшу щільність, запросто вбере вологу, – говорить Євгеній Ріттер.

Ми часто повторюємо, що про смаки не сперечаються. Але для кожного з нас, безперечно, важливо, який вигляд матиме рушник, тож звертаємо увагу ще на один «пунктик» – вид оздоблення. Махрові рушники бувають двох видів – однотонні та жакардові. Жакардовими називають вироби, на полотні яких виткані візерунки. Однотонні рушники – це речі одного кольору. Існують також рушники, на які може бути нанесене зображення. Але малюнки мають властивість стиратися, отже, річ швидко втрачає естетичний вигляд. Примітно, що жакардові рушники хорошої якості виготовляють теж у Індії, – зазначають фахівці складу. Коштують вони недорого, адже робоча сила в Індії майже безкоштовна, тому вироби відрізняються низькою ціною. Читайте також: Секрети про розродажі: як правильно скуповуватися Переваги тонких індійських рушників: хороша якість, виготовлені виключно з гребінної бавовни; – низька ціна, адже на річ витратили менше матеріалу; – такі рушники швидше сушаться, а отже, не з’являється неприємний запах від речі; – вироби мають невелику вагу, їх легко вмістити в пральну машину, взяти на тренування чи на пляж. Довідка «Кола» Гребінна бавовна – високоякісний матеріал із довгими волокнами. Її обробляють гребінно-чесальними машинами, видаляючи різні домішки з матеріалу та короткі волокна. Гребінна текстильна продукція гладка, міцна та чиста. Вибираючи махровий рушник, звертають увагу й на довжину ворси. Чим коротшу ворсу має виріб, тим довше вам слугуватиме річ. Але рушники з короткою більш жорсткі, ніж вироби з довгою. Оптимальна довжина ворси махрового виробу – 4-5 мм. Поради від фахівця Спираючись на власний досвід, представники магазину-складу  дають такі поради щодо вибору махрових виробів. 1. Купуйте махрові речі в спеціалізованих магазинах текстилю. У такому випадку буде менше шансів купити неякісну річ. 2. Не орієнтуйтеся на ціни та на етикетки. Порівняно недорогий тонкий рушник інколи краще вбирає вологу, ніж виріб високовартісний. А на етикетках можуть вказувати замість справжньої країни-виробника дистриб’ютора товару. 3. Молодим мамам для малюків краще купувати бамбукові рушники, вони довго зберігають м’якість, тож не викликатимуть подразнень на дитячій шкірі. 4. Кращий спосіб перевірити якість рушника – вилити на нього воду або витерти ним руки. Скрупульозний покупець має право вимагати в магазинах текстилю, щоб йому зробили таке тестування виробу. Як правильно доглядати за рушником – Після того як ви придбали рушник, його потрібно випрати.  Після цього річ стане м’якою та пухнастою. – Під час прання рушників чи інших речей у машині температура не повинна перевищувати 40° С, а оберти віджимання – не більше 600. – Не використовуйте під час прання багато кондиціонера. Рушники, випрані з великою кількістю цього засобу, гірше вбирають вологу та стають жорсткішими.
  • Склад-магазин «Мир» – єдиний представник індійської фабрики Terry Lux  у Полтавській області. На ринку махрових виробів організація працює вже протягом трьох років. На складі вам завжди запропонують великий асортимент рушників (близько 200 видів), також тут широкий спектр вибору домашніх речей із текстилю (подушки, ковдри, речі з вовни). Склад, крім магазинів, обслуговує готелі, медичні заклади, санаторії та банні комплекси. Придбати товар оптом та в роздріб ви зможете за адресою:
м. Полтава, вул. Комарова, 2-Б. Тел.(0532) 51-93-14, (066) 618-00-20, (067) 156-31-79. www.mir-tex.com.ua Придбавши якісний махровий рушник, ви зробите банні процедури по-справжньому приємними, а домівку зручною та затишною. Автор: Наталка Сіробаб

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®