«Європейський вибір» запрошує полтавських студентів до програми обміну EDU.PARTY

Афіша
Ольга Матвієнко20 квітня 2016 о 15:021078 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Європейський вибір» запрошує полтавських студентів до програми обміну EDU.PARTY
Для бажаючих більше дізнатися про програми обміну проведуть лекцію в Полтаві.

«Європейський вибір» запрошує полтавських студентів до програми обміну EDU.PARTY

Із метою розвитку міжнародної мобільності студентів та підвищення якості освіти у Полтаві та Україні в цілому, компанія «Європейський Вибір» представляє освітні Програми обміну для студентів та можливість продовження своєї освіти в одній з країн Європейського Союзу.

«Європейський Вибір» пропонує: дипломи міжнародного зразку та сучасну, якісну освіту. Кожному студенту індивідуально, залежно від його побажань і можливостей, надається великий вибір програм для навчання. Студент забезпечується 100% гарантією отримання стипендії в одному з Європейських ВНЗ, вільним переміщенням по всіх країнах, що входять до Шенгенської зони, а також практикою і стажуванням в Європі.

До участі в Програмі запрошуються студенти всіх вишів міста Полтави.

21 квітня 2016 року о 16.00 в офісі ВГП «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6) відбудеться відкрита лекція. На ній можна буде дізнатися детальніше про особливості освітніх програм обміну від співробітників «Европейського Вибору».

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter