Декілька хвилин ганьби Полтавської патрульної поліції

13 липня 2016 о 16:294449 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Декілька хвилин ганьби Полтавської патрульної поліції
Давно не бачив подібної некомпетентності поліцейських

Хотів зафільмувати проїзд перехрестям вул. Лялі Убий-Вовк - вул. Європейська колони з учасниками Хресної ходи а вийшло, що зафільмував абсолютно некомпетентні дії екіпажу патрульної поліції з бортовим номером 0108.

Власне, відео змонтоване з двох роликів. До 43-ї секунди йде перший ролик. На Європейську виїздить патрульний автомобіль з сиреною. За ним рухаються три автобуси. Патрульні не попереджають водіїв, що ведуть колону, що потрібно її пропустити. Рух колони розривається, на перехресті водії рухаються, керуючись сигналами світлофора. Я вимикаю камеру. За декілька секунд, зрозумівши, що колона таки якось буде виїздити на вул. Європейську, знову вмикаю камеру. Потім я ці два ролики склеїв.

Те, що почав витворяти екіпаж патрульних поліцейських з бортовим номером 0108, який, як зрозуміло з відео, мав замикати колону, важко якось зрозуміти й пояснити. Спочатку патрульний автомобіль виїхав з вул. Лялі Убий-Вовк на вул. Європейську під червоний сигнал світлофора без сирени і червоних маячків ледь не зіткнувшись з мікроавтобусом. Потім, замість того, щоб вийти і почати регулювати дорожній рух на перехресті вручну, випускаючи розірвану колону на вул. Європейську, екіпаж патрульних почав, як кажуть в народі, "чудити". Скажіть мені, що має робити водій, який під'їхав до перехрестя і чує команду "покидаємо швидко перехрестя"?

Далі, коментувати не варто. На відео видно що творилось на перехресті. Сподіваюсь, що патрульні та їх керівництво, зроблять висновки і подібний цирк більше не буде відбуватись на вулицях Полтави.

Принагідно, хочу подякувати ось цьому патрульному поліцейському за те, що знає зміст Ст. 34 Конституції і пояснює його тим громадянам, які досі не знають, що в публічних місцях їх може фотографувати будь-який громадянин, не лише журналіст, і ніякої згоди на те не потрібно.