ПІШОВ ІЗ КОАЛІЦІЇ – ФОРМУЮ РЕАЛЬНУ НАРОДНУ ОПОЗИЦІЮ

17 лютого 2016 о 14:561298 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 ПІШОВ ІЗ КОАЛІЦІЇ – ФОРМУЮ РЕАЛЬНУ НАРОДНУ ОПОЗИЦІЮ
Сьогодні написав заяву на вихід із фракції та коаліції. Я та мій колега і заступник по «Партії простих людей» Олександр Сугоняко першими прийняли це рішення після зґвалтування Парламенту.

Вчора мільйони українців, які живуть на 1000 гривень розстріляли Раду лайном. Вони чекали від депутатів не так багато – надії. Не підвищення зарплат і пенсій, не нових робочих місць, а мінімуму - шансу, що це колись буде. 7 із 10 прагнули, щоб ми дали як мінімум 300 голосів за відставку Яценюка, якого народ вже люто ненавидить.


Що натомість – олігархічна змова на захист Сєні. Тепер він ще більше в боргу перед своїми спонсорами – тепер він охрещений Син Полка Українських Олігархів. Це ганебне голосування показало, що у Верховній Раді немає опозиції. Є тільки ті, хто підігрує олігархам – тим, у кого Яценюк на зарплаті.

Альтернативи перевиборам такої Ради немає. Ми готові взяти відповідальність за формування справжньої реальної народної опозиції, яка зможе добитися перевиборів парламенту і відставки прем'єра.

І відставки мало – тільки тюрма! Кролям місце у клітці, а не в Кабміні!І найнахабнішого із них ми туди обов’язково закриємо. Яценюк продовжив свій урядовий абонемент, щоб більше украсти. По 6 мільярдів капусти щороку він ще не наївся. 2000 проваджень в ГПУ – для нього не межа. Однак головну межу – народного терпіння, він уже переступив.