Благоустрій площі Слави потрібно завершити

11 липня 2016 о 11:421306 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Благоустрій площі Слави потрібно завершити
Я позитивно сприйняв рішення міської влади Полтави про оновлення дерев у сквері на площі Слави.

5 квітня працівники КП «Декоративні культури» у сквері на площі Слави навпроти Південного вокзалу спиляли всі дерева. І за декілька днів висадили нові. Як на мене, це добре. Адже, багато дерев мали немалий вік, були застарілими і деякі з них аварійними.

Але, на мою думку, благоустрій скверу не був завершений повністю. І через це несе декілька незручностей для полтавців та гостей міста.

А саме:

1. Тротуари у сквері у жахливому стані. І їх потрібно капітально відремонтувати.

2. Сквер має всього два тротуари. Але один із них, який веде від технікуму до будинку культури перекрито парканом. Пояснення було таким, що переходити дорогу в районі технікуму та Будинку культури небезпечно.

Але, як відомо, люди з давніх часів і по сьогодні, як переходили дорогу у зазначених місцях, так і переходять. Більше того, вони виламали секції паркану, щоб ті не заважали їм.

На мою думку, сквер повинен мати виходи у всіх чотирьох напрямках: до технікуму, до Південного вокзалу, до будинку культури, і в сторону мосту. Там мають бути вільні виходи, а дороги поблизу них облаштовані пішохідними переходами ("зебрами") і перед в'їздом до кола перед площею Слави знаком обмеження швидкості не більше 30 км/год. Це забезпечить зручність і безпеку пересування для пішоходів і водіїв.

P.S. Не треба забувати, що Південний вокзал є одним із "воріт" до Полтави. Щодня у тому районі бувають тисячі полтавців та гостей міста.