Нові імена в полтавському політичному просторі

Політика
24 листопада 2014 о 15:021395 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нові імена в полтавському політичному просторі
57 днів передвиборчої кампанії не дала змогу потужно заявити про себе молодим кандидатам. Але вони мають амбіції йти на місцеві вибори і перемагати там.

На цих виборах з’явилося багато нових політичних облич. Уже із самої кількості кандидатів (137 у 2014 році проти 90 у 2012 році) можна було побачити активізацію. Для багатьох кандидатів ці вибори стали виходом у публічний простір і перевіркою організаційних можливостей – своїх та команди.

Нові імена в полтавському політичному просторі

Інформацію про плани молодих кандидатів (чи взагалі дебютантів у політиці) ми отримали після спілкування з ними та з інших джерел.

Так на 144-ому окрузі далекі перспективи має Андрій Царенко («Конгрес Українських Націоналістів»). На цих виборах його результат був не надто вражаючий – 0,85% або 657 голосів. Але він має значний фінансовий ресурс, який, при хорошій роботі, можна конвертувати у довіру виборців.

Читайте також: Освіта депутатів Верховнох Ради: на кого вчились обранці від Полтавської області

Хороші організаційні можливості на 145 окрузі показав Сергій Клименко. Не останню роль у його кампанії грали позитивні рекомендації від лідерів громадської думки Полтави. Сергій Євгенович при доволі обмеженому фінансовому ресурсі показав хороші організаційні здібності. Результат пристойний для новачка – 2,23% або 1725 голосів.

На 146 окрузі хороші перспективи у майбутніх кампаніях має Дмитро Кравченко («Народний Фронт»). Вже те, що він зміг перевершив результат представника команди Президента Сергія Перепела – багато про що говорить. Дмитро Васильович має реальні шанси позмагатися за крісло мера Кременчука на місцевій кампанії. Але цього разу його результат – третє місце, 9,31% або 7053 голоси.

Потужно стартував і «свободівець» Анатолій Ханко на 147 окрузі. До речі, серед учасників АТО, які балотувалися на Полтавщині, він набрав друге місце за кількістю голосів – 8,43% або 6365 голосів (п’яте місце відповідно). Щоправда, відсутність його політичної сили у парламенті може знизити майбутні рейтинги на місцевій кампанії і йому.

Олег Коробов («Опозиційний блок»), який балотувався на 148 окрузі, отримав 1245 голосів (1,52%). Проте його постійна присутність у медіа (на правах реклами) говорить про те, що в нього активно вкладаються кошти і він буде активним гравцем під час наступної кампанії. Тут варто відзначити і 22-річного «свободівця» Миколу Біляєва, який у якості піар-стратегії обрав критикування екс-нардепа Володимира Пилипенка. Микола Вікторович таким чином набрав 3724 голоси (4,54%) при мінімальних капіталовкладеннях.

Відкриттям серед молодих облич по 149 округу називали Андрія Мороза. Перед зняттям своєї кандидатури, а даними соціологів він набирав до 10% і виходив на третє місце. Проте все таки вирішив знятися на користь Миколи Чернецького, що не допомогло останньому.

Таким чином, ми бачимо, що попит на нові обличчя у політиці породжує пропозицію у вигляді кандидатів-дебютантів. Ми оглянули лише деяких з них. Наскільки вони будуть перспективними на подальших кампаніях – покаже час і їх наполегливість.

У нашій наступній публікації ми покажемо як кандидати використовували чорний піар для дискредитації своїх конкурентів.

«Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства»

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter