"Обіцянки оновити владу виявилися пустопорожніми, - наголосив представник Команди
Розвитку на Полтавщині Олег Коробов. - Той кадровий хаос, який запанував від Києва до забутого Богом району, викликає обґрунтоване занепокоєння. Багато професіоналів під тиском змушені були подати заяви на звільнення, а у владні крісла повернулися або колишні посадовці, які скомпрометували себе в попередні роки, або зовсім випадкові люди з вулиці, "халіфи на годину".
В обох випадках значення мають лише політична лояльність претендента, членство у "правильній" партії, а не його особисті й фахові якості. А вони дуже далекі від ідеалу.
Зате ці призначенці - хто краще, хто гірше - навчені мистецтву демагогії, вміють маніпулювати людьми в своїх інтересах і, либонь, отримали офіційно засвідчений патент на патріотизм. Спробуйте покритикувати такого "висуванця Майдану" - він одразу ж почне кричати про наступ на завоювання революції гідності.
Новим призначенцям бракує управлінського досвіду, або ж він негативний - скільки знаємо одіозних персон, колись звільнених з державних органів через профнепридатність, а це подається як переслідування за "погляди". Вони не розуміють специфіки державної служби загалом і сфери, де їм випало працювати, зокрема.
Але понад те є нездорова амбіція вчити всіх, як треба працювати, а ще більше - йде пошук "ворогів". Під цю категорію потрапляють усі незгодні з методами їхнього правління.
"Проблеми громад, посилені політичною та економічною кризою, залишаються поза сферою уваги такого чиновника, - зазначив Коробов. - І не лише через непрофесійність. Він знає, що як потрапив сюди волею долі й високих покровителів, так може й вилетіти. Навіщо думати про інших, коли є нагода подумати про себе?"
Звідси бере витоки корупція, факти якої стають публічним надбанням. Це, на жаль, доводять і полтавські реалії.
"Наслідки непродуманої кадрової політики відчуває кожен, - підкреслив Олег Коробов. - По-перше, компрометуються ідеали, які відстоювали люди - а отже, зникає віра у можливість перетворень, котрих так потребує Україна, народні маси поступово повертаються в стан соціальної апатії.
По-друге, реальної шкоди від невмілого менеджменту зазнає народне господарство. А це - зниження виробничих потужностей, втрата інвестиційної привабливості, що на тлі кризи та переорієнтації на нові ринки призводить до масових скорочень".
Щоб вивести державу з катастрофічної ситуації, в якій вона нині перебуває, потрібні фахівці високого класу, переконана Партія розвитку України. Їх достатньо як серед досвідчених, так і молодих кадрів, яких потрібно залучати до спільної роботи задля реалізації викликів, поставлених перед суспільством нашим часом.
Владні важелі мають перебувати в надійних і професійних руках.
Партія розвитку України