Для цього приїхали викладачі з київської Студії сальси. Такий мастер-клас у Полтаві проводиться вже вдруге.
- Всього запланували 5-ть майстер-класів: перший – це ознайомлення з тацем, два –по сальсі, та два – по домініканській бачаті, - розповіла Юлія, одна з викладачів київської Студії сальси.
Організаторами мастер-класу став міськвиконком та полтавська танцювальна студія «Діамант».
- Основна мета цього мастер-класу – це предметне дозвілля молоді, - Людмила Василенко, начальник відділу соціально-культурної роботи полтавського міського Центру соціальних служб. – Адже ми знаємо, що нині молоді дуже важко знайти заняття по душі. І щоб забрати молодь з вулиці ми вирішили, що краще, коли вони будуть танцювати, будуть граційними та красивими. Тим більш, ці танці розраховані на те, що розширюється коло знайомств.
Довідка «Кола»: Сальса (salsa) — це парний кубинський танець африканського походження, який входить у програму сучасних латиноамериканських танців.
Характер сальси виявляється в її основному кроці. Він виникає за рахунок нерухомості верхньої частини тіла й переносу акценту на ноги й талію. Рухи ніг украй важливі, тому що вони задають характерний для сальси рух стегон.
Бачата (ісп. bachata) — музичний стиль та парний танець домініканського походження.
Характерний рух бачати: чотири кроки з боку в бік або вперед-назад з акцентом на останній (четвертий) крок. На четвертому кроці ногу злегка згинають в коліні і залишають на вазі. Партнерка акцентує останній (четвертий) крок ще і рухом стегна. Через тісний контакт з партнером різноманітності рухів в бачаті небагато: кроки вперед-назад, вправо-вліво, часто застосовуються бокові проходи, повороти дами під рукою партнера і танцювання в тіньовій позиції. У бачаті дуже сильний акцент на рух стегон. За матеріалами wikipedia.org
Уроки танцю надавали безкштовно у виставковій залі МБК Полтави.