Наприклад, для дітей із вадами зору планується закупити клавіатуру зі шрифтом Брайля.
Інтернет-центр діє і бібліотеці з 2008 року. За цей час заклад встиг завоювати свою читацьку аудиторію далеко за межами України.
Довідка «Кола»
Бібліотека має близько 148 тисяч примірників книг, періодичних видань, аудіокниг, навчальних фільмів та електронних носіїв інформації. Бібліотечними фондами користуються близько 25 тисяч відвідувачів. Відвідувачі бібліотеки мають змогу користуватись 5 читальними залами.
Інтернет-центр для написання «курсових»
За словами, адміністратору інтернет-сайту, електронними ресурсами бібліотеки користуються навіть у Канаді та Бразилії. Працівники відділу автоматизації допомагають не тільки знайти потрібну інформацію у Всесвітній мережі, а й консультують відвідувачів на предмет правильного користування Інтернетом.
-Нашим завданням є пояснити дітям те, що Інтернет можна використовувати не лише для того, щоб вести переписку у соціальних мережах, - розповідає виконуюча обов’язки директора Світлана Сичова. – Адміністратори інтернет-центру дають рекомендації відвідувачам з приводу користування інтернетом як для особистих, так і для навчальних потреб. Також за необхідності користувачам інтернет-центру пропонуються тематичні сайти для написання рефератів, курсових та дипломних робіт.
У бібліотеці проходять виставки
У відділі технічної літератури періодично відбуваються виставки Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
У мистецькому відділі відвідувачам пропонується перегляд тематичних фільмів, а також чимала фонотека аудіокниг.
У відділі краєзнавчої літератури можна знайти ґрунтовну інформацію про Полтавський край, ознайомитися із посібниками краєзнавчої тематики.
Майже 46 тис примірників художньої, галузевої, навчальної літератури пропонує відділ міського абонементу
Працює «Феміда»
Також у стінах бібліотеки діє правознавчий клуб «Феміда», який працює за участю спеціалістів Головного управління юстиції в Полтавській області, громадсько-патріотичний клуб «Я - громадянин», клуб «Діалог», мета якого допомога в соціальній адаптації підліткам та молоді з особливими потребами.
Щоб дістатися бібліотеки
Необхідно проїхати автобусом №11 або ж маршрутним таксі до зупинки «1-а міська лікарня». Бібліотека має зручне місце розташування. Зупинка громадського транспорту знаходиться в кількох метрах від закладу.
Спілкувалась Крістіна Брігіда.
До теми - В Полтаві у читачів дитячої бібліотеки популярні «Записки сумасшедшего».
-Бібліотеки Полтави: адреси, телефони та режим роботи.
У Полтавській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва ім. О.Гончара, яка 29 вересня відзначає 35-річчя, планують зробити інформаційний центр для відвідувачів з особливими потребами.