Однак ні вікон, ні підприємця, якому були сплачені кошти, люди так і не побачили.
– Схема шахрая була напрочуд простою, – розповіла Лілія Овчаренко, Полтавський РВ УМВС України в Полтавській області. – Під виглядом поставки та встановлення пластикових вікон він пропонував послуги по поставці та встановленню вікон за низькою ціною. Полтавці на таку пропозицію погоджувалися залюбки. Спритник складав договір з людьми, отримував від них завдаток, а далі, як то кажуть, шукай вітер в полі.
Зі слів виконуючого обов’язки начальника сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами Полтавського райвідділу міліції Давида Горбаня, перш ніж укладати договір та передавати грошові кошти, необхідно ознайомитися з такими документами, як свідоцтво про реєстрацію фізичної особи підприємця, свідоцтво платника податків, документи щодо походження продукції.
Якщо особа, котра пропонує ті чи інші послуги, відмовляється ознайомити споживача з вищевказаними документами – це викликає сумнів у законності здійснення ним зобов’язань щодо надання послуг. Якщо особа легально займається певним видом діяльності, то надати зазначені документи для неї не є проблемою. І перш ніж віддавати гроші, поцікавтеся інформацією про юридичну адресу підприємця, та обов’язково перевірте, чи відповідає вона дійсності. Це допоможе вам уникнути можливих неприємностей.
Будьте пильними. А у разі підозри осіб у шахрайстві одразу телефонуйте 102.
Полтавці залишилися без пластикових вікон та грошей. Фото із сайту liveinternet.ruУ Полтаві та Полтавському районі винахідливий підприємець ошукав десятки людей, пообіцявши їм новенькі пластикові вікна.