Ворскла вдруге програла Ганноверу 96

Новини
15 грудня 2011 о 22:41813 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Ворскла вдруге програла Ганноверу 96
Німецька команда змогла навіть покращити результат гри на полтавському газоні і легко впоралася із втомленими під кінець сезону підопічними Миколи Павлова на власному полі "AWD-arena".
Полтавці знову програли 96-тим. Фото із офіційного сайту ФК "Ворскла"Полтавці знову програли 96-тим. Фото із офіційного сайту ФК "Ворскла" Німецька команда змогла навіть покращити результат гри на полтавському газоні і легко впоралася із втомленими під кінець сезону підопічними Миколи Павлова на власному полі "AWD-arena". Ганновер – Ворскла 3:1 Голи: Рауш, 24, Я Конан, 34 - Безус, 45 +1 (з пенальті) Ганновер: Міллер, Шахед (Афефор, 81), Погатець, Еггіманн, Пандер, Пінту(Шмідебах, 71), Лала, Штіндл (Штоппелькамп, 46), Рауш, Собех, Я Конан Ворскла: Долганський, Краснопьоров, Пєсков, Чеснаков, Селін, Оберемко (Ткачук, 73), Маркоскі, Кривошеєнко (Громов, 65), Ребенок, Безус, Янузі (Бараннік, 87) Попереджені: Собех – Янузі, Безус Весь Ганновер вже прикрашений Різдвяними вогнями. У місті відчувається близькість свята на кожному кроці. Точно таким же святковим вийшов і матч місцевої команди проти полтавської «Ворскли». А чого вже – все турнірні задачі вирішені, залишилося насолоджуватися грою. Перший небезпечний момент створили полтавці. Ребенок відмінним пасом врозріз вивів Янузі один на один з Міллером, але Ахмед не зміг обробити м'яч і втратив момент. Полтавці подовгу тримали м'яч, от тільки не поспішали його доставляти ближче до воріт суперника. Та й як тут діставиш – німці в обороні грали дуже організовано. На двадцятій хвилині Кривошеєнко спробував пройти таку оборону, що називається, напролом. Вдалося, от тільки після удару м'яч пролетів над перекладиною. Німці свого моменту дочекалися. Після невдалого пасу «ворсклян» біля своєї штрафної, німці перехопили м’яч. Костянтин Рауш опинившись з м'ячем метрах в 20 від воріт довго не думав – сильний удар в дальній кут і – 1:0. Дуже гол був схожий на той, який в Полтаві забивав Абдулаує. Німці не заспокоїлися і вже на 32 хвилині Собех потрапив у перекладину. А ще через хвилину, Дідьє Конан Я протягнув м'яч по лівому флангу, увійшов у штрафну, прибрав на замаху Краснопьорова і точно пробив повз Долганського – 2:0. Полтавці огризнулися небезпечним випадом, коли Кривошеєнко прострілив з флангу, а Янузі трохи не вистачило для того, щоб пробити по воротах. Полтавцям в цій грі, взагалі, частенько не вистачало зовсім трохи, щоб небезпечно атакувати. І якось, незважаючи навіть на рахунок, гра «Ворскли» подобалася. Може «Ганновер» дав пограти суперникам у подяку за нічию з «Копенгагеном», а може, приходить досвід гри на найвищому європейському рівні. Момент наприкінці тайму, коли пара центрбеків «ворсклян» відмовилася розуміти один одного і ледь не «привезла» гол, брати до уваги не будемо. А ось на першій доданій хвилині «Ворскла» таки забила. Знову Кривошеєнко прострілив з правого флангу, Янузі отримав м'яч, прикрив його корпусом і отримав по ногах. Леонтіус Татту, суддя-кіпріот, призначив 11-метровий. Безус, що вже став в команді Павлова справжнім пенальтистом, пробив сильно і бездоганно – у верхній кут. Гол. 2:1. Свисток на перерву. А от у другому таймі німці злегка притиснули полтавців до їх воріт. Причому, «Ворскла» не стала грати гірше, просто «Ганновер» додав. Тут вже було і пенальті за фол у штрафній від Янузі. Але Долганський героїчними сейвом не дав німцям піти у відрив. Рауш вдарив в стилі Безуса, але Долганський такі удари «тягне». Німці ж організували справжній бліцкриг в штрафну «Ворскли». Полтавцям довелося не солодко, ой як не солодко. Доводилося лягати під удари суперників, організовано тримати оборону, виручати один одного у відповідальний момент, загалом, непогану перевірку боєм влаштував нам «Ганновер». Господарі в той момент нагадували справжню німецьку машину, навіть свого роду німецький каток. Хоча потім гра поступово вирівнялася. Непогано увійшов у гру Громов, отримавши пас від Безуса, Артем бив по воротах. Але офіційний м'яч Ліги Європи пролетів вище дев'ятки. Німці дуже постаралися і третій гол все-таки забили. Конан Я пролетів по правому флангу, віддав у центр, точно на ногу Собеху. Артур пробив у дотик – м'яч в сітці – 3:1. Відверто кажучи, німці на цей гол заробили, а українці по грі заслужили ще на один.Здавалося, що потрібно трохи почекати. Тим більше, вийшов на останні хвилини гри Баранник. Всі чекали від нього «дубля»:) Але свисток судді закінчив цей цікавий поєдинок із рахунком 3:1 на користь 96-их.

Використані матеріали прес-служби ФК "Ворскла"