Після цього він не проти потрапити в будинок-інтернат. У такому разі для нього ця історія матиме гарний кінець. Але от для його рідних – не факт. Адже, в такому разі, його доньку, рішенням суду, можливо, притягнуть до відшкодування витрат за те, що за ним доглядатимуть.
Проте, у главі 17 Сімейного кодексу України йдеться: Стаття 206. Стягнення з дитини витрат на догляд та лікування батьків: «У виняткових випадках, якщо мати, батько є тяжко хворими, інвалідами, а дитина (стаття 6 цього Кодексу) має достатній дохід (заробіток), суд може постановити рішення про стягнення з неї одноразово або протягом певного строку коштів на покриття витрат, пов'язаних з лікуванням та доглядом за ними. Проте у цій же главі кодексу є і стаття, де виокремлюють умови, за яких дітей звільняють від обов'язку утримувати матір чи батька.
Як буде у ситуації з дітьми Олександра Деби, імовірно, вирішить суд.
Олександр Деба має двох дочок. З неофіційних джерел стало відомо, що його в свій час позбавили батьківських прав.
Сам чоловік, коли журналіст запитували чи навідували його доньки, говорив чомусь тільки про одну.

- Вона одного разу приходила до мене, ще коли я мав ноги, - відповів 42-річний полтавець. - Після того ні, адже вона далеко живе, у неї мала дитина. Ще брати приїжджали двічі, дядько рідний навідувався. І на ці вихідні обіцяв.
Сьогодні Олександр Деба перебуває у терапевтичному відділенні міської лікарні №2 Полтави. Їздить він на інвалідному візку, який надають у лікарні. Олександр Деба чекає, коли йому оформлять групу інвалідності.
- Ще неясно, яка буде в мене група та пенсія, - говорить чоловік. – Я думаю, що мені, звісно, дадуть притулок, і хоч 2-гу групу та я отримаю. Додому я не хочу повертатись. Живу сам. У мене є брат, він до мене приїздить, але в нього така робота, що йому дуже ніколи, тому за мною нікому доглядати.
У медзакладі підтвердили, що чоловік перебуватиме у лікарні до тих пір, поки йому не оформлять групу інвалідності.
- Доки соціальні служби вирішують питання з його оформленням в будинок-інтернат, він знаходитиметься в нас. Ми ж оформлюємо всі медичні документи, які потрібні для цього. Нам його перевили з хірургічного відділення, бо він прописаний у нашому районі. Йому мають оформить групу інвалідності. Та більше про нього і його ситуацію вам розкажуть соцпрацівники.
Соціальні працівники про подробиці оформлення в будинок-інтернат (і питання про подання на аліменти) пообіцяли розповісти, коли буде офіційне рішення від відповідних установ.
- Можливо ще і не нададуть йому групу, - розповіла Ольга Мягкохліб, заступник начальника директора територіального центру Управління праці та соціального захисту населення Октябрської районної ради Полтави. - Все це вирішують компетентні органи. Я мушу чекати поки вони дадуть свої висновки. Тож поки вам нічого сказати не можу. Бо групи інвалідності ще немає, рішення суду немає. Як все це буде вирішено, ми все конкретно розкажемо.