Вони відбудуть із Києва завтра у складі параолімпійської збірної України.
на двохсотметрівці, чим покращив свій же рекорд Пекіна.
Інші спортсмени теж отримали медалі.
За останні чотири роки згадані плавці, що їдуть до Лондона, брали участь у двох чемпіонатах Європи та одному світу, показували хороші результати.
Про очікування від Олімпіади нинішньої тренери не бажають говорити, мовляв, щоб не наврочити. Обіцяють розповісти про все згодом, після змагань.
Відкриття Параолімпійських ігор відбудеться 29 серпня, триватиме Олімпіада для людей із обмеженими фізичними можливостями до 9 вересня.
До речі, 31 травня 2010 року Віктор Янукович підписав розпорядження «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів», згідно з яким Андрію Кривчуну з Комсомольська за успішні виступи на міжнародній арені призначено щомісячну стипендію у розмірі 12 тисяч гривень.
У Новій Зеландії 2010 року, на чемпіонаті світу Андрій програвав лише параолімпійському чемпіону Тому Еггеру. Цей британець, без сумніву, мріє повторити своє паралімпійське досягнення 2008 року і на своїй батьківщині в Лондоні, пише сайт вболівальників www.fcvorskla.com.ua.
Сьогодні останнє тренування.
Із 4 полтавщини троє – плавці, ще один – веслувальник (академічне веслування). Це плавці Дмитро Виноградець, Оксана Хруль та Євген Богодайко, вони тренуються в Полтаві.
Усього від України на Олімпіаду-2012 їде 43 плавці.
Веслувальник – Андрій Кривчун тренується в Комсомольську.
Про це розповів Ілля Калайда, тренер з плавання обласної дитячо-юнацької реабілітаційної спортивної школи інвалідів, двоє вихованців якого їдуть у Великобританію.
Із Дмитром Виноградцем поїде підтримувати полтавських спортсменів тренер Галина Бойко.
Нагадаємо, Дмитро Виноградець брав участь в Літній Олімпіаді у Пекіні (2008 рік). Там здобув 4 медалі, серед них дві золоті, срібну та бронзову.
Два роки тому усі згадані плавці з Полтави брали участь у Нідерландах, місто Ейндховен у чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.
Нагадаємо, Там Виноградець, лідер української команди, здобув тоді багато медалей різнного ґатунку та побив світовий рекорд 3:21:96 хв.