«Ворскла» зіграла у нічию з «Зорею»

25 серпня 2012 о 12:35667 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото autofans-pl.at.uaРахунок 1-1 зафіксувало табло на стадіоні у Луганську після гри полтавської команди «Ворскла» з місцевим клубом «Зорею».

Рахунок у матчі відкрили господарі поля. Після фолу Чеснакова на Каменюці арбітр призначив пенальті. Гол у ворота «Ворскли» забив Галюза на 23 хвилині.

Полтавська команда відігралася у 2 таймі. М’яч у ворота «Зорі» на 79 хвилині матчу головою переправив Роман Безус після навісу Маркоскі. Рахунок став 1-1. Футболісти «Ворскли» продовжували атакувати, однак успіхом їх спроби не увінчалися.

«Ворскла» під керівництвом Сергія Свистуна другу гру поспіль здобуває собі бали в актив і зараз тимчасово знаходиться на 10 місці у турнірній таблиці. Її положення може змінитись вже сьогодні, адже матчі у рамках 7 туру Прем'єр-ліги 25 та 26 серпня зіграють більшість футбольних клубів.