7 полтавців вибороли медалі, демонструючи красу тіла на чемпіонаті України

Ніна Король30 жовтня 2012 о 10:132045 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 7 полтавців вибороли медалі, демонструючи красу тіла на чемпіонаті України
Чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу «Фітнес бомба-3» проходив у Києві, полтавці вибороли 7 медалей.

Олександр Гордієнко та Марина ДавидоваОлександр Гордієнко та Марина Давидова 4 із них – найвищого ґатунку. Усього в чемпіонаті брали участь приблизно  300 спортсменів з 19 регіонів України. Загалом команду Полтавської області представляли 13 спортсменів. Вони  завоювали 4 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Геннадій Ткаченко із Комсомольська переміг у категорії ветерани, Микола Збиранник із Кременчука став чемпіоном серед юніорів до 80 кг, Наталія Куліненко з Полтави перемогла в категорії атлетик-фітнес. Цього року в Україні вперше атлетик-фітнес включили до чемпіонату. – Мені запропонували спробувати себе і в атлетик-фітнесі, – каже Наталія Куліненко. – Я готувалась і до цього турніру, і сьогодні показала такі результати: підтягування за хвилину – 13 разів, віджимання на брусах – 39 разів, гребля (на тренажері) – 4 хвилини 30 секунд (треба було долати у греблі 1 кілометр). Потім, після цих вправ на витривалість та швидкість жінкам слід було позувати в купальниках у 4 позах. Нагадаємо, минулого року Наталія стала срібною призеркою з бодібілдингу, цьогоріч у бодібілдингу вона на 5-ій позиції. А інша полтавка  Марина Давидова стала золотою леді серед фітнес-бікіні +168см (дівчата вищі 168 см) – це найпрестижніша номінація. Спортсмени повинні демонструвати, не лише яке підтягнуте та натреноване  у них тіло, а й настільки воно гармонійне. Полтавець виборов срібло і їде на Чемпіонат світу Денис Гриценко з Полтави  у класичному бодібілдингу +175 см виборов срібло чемпіонату. Але його суперники мають дуже серйозні досягнення (призери чемпіонатів світу та Європи), та спортсмен обійшов їх. Цим самим Денис завоював собі путівку на Кубок світу з класичного бодібілдингу. Денис у листопаді поїде до Софії (Болгарія) представляти Україну. Віталій Тищенко з Полтави став третім серед юніорів +80 кг. А ще одну бронзову медаль приніс команді Полтавщини Віктор Тимченко з Кременчука. Про це розповів Олександр Гордієнко, президент Федерації бодібілдингу і фітнесу Полтавської області. До речі, Олександр Гордієнко став членом виконкому федерації й отримав посаду голови технічного комітету Федерації бодібілдингу і бодіфітнесу України. Тренерів чемпіонів Федерація України нагородила дипломами за внесок у розвиток бодібілдингу. До речі, наступний Кубок України з бодібілдингу пройде у Полтаві у квітні 2013 року, оскільки полтавцями була подана заявка на його проведення.