Полтавські безхатьки виготовлятимуть меблі та шитимуть одяг на замовлення.
Для того, аби забезпечити полтавських безхатьків роботою, у місті планують створити денний виробничо-навчальний центр.
У Центрі адаптації для безхатьків та звільнених з місць позбавлення волі хочуть офіційно працевлаштувати тих, кому знайти роботу дуже проблематично – безхатькам, повідомив Роман Дрозд, заступник виконавчого директора з питань розвитку інноваційних програм та проектів БА «Світло надії».
До теми: у Полтаві на сміттєвих баках для безхатьків напишуть, куди їм звернутися по допомогу.
- Не секрет, що людині, яка звільнилася з місць позбавлення волі, знайти роботу дуже важко, не кожний роботодавець захоче прийняти таку людину, - таку статистику зауважує Роман Дрозд, який займається соціальною адаптацією мешканців Центру. – Тому у наступному році, разом з нашими німецькими партнерами плануємо завезти обладнання для виготовлення меблів. Це дасть нові робочі місця, забезпечить безхатьків роботою. Крім того, плануємо також придбати і швейні машинки, щоб реалізувати себе у професії могли й жінки.
До речі, серед запланованого – й перекваліфікувати та навчити безхатьків, якщо треба, допомогти опанувати нову професію. Коли саме у місті розпочнуть меблеве та швейне виробництво – поки невідомо, йдуть переговори. У Центрі адаптації переконані: така задумка допоможе зменшити рівень злочинності і забезпечить потреби Центру.
До теми: адреси, за якими можна залишити допомогу для безхатьків у Полтаві.
Також читайте:
Полтавському безхатьку знайти кохану допомогли водійські права, втрачені 15 років тому. Історія з життя