Полтавські футзалістки впевнено перемогли росіянок (+відео)

Олег Дубина16 січня 2013 о 12:03692 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото Олега Дубини«Ніка - Педуніверситет» забила у ворота росіянок п'ять сухих м'ячів.
З 14 січня у Сумах проходить І Міжнародний турнір з футзалу серед жіночих студентських команд «Кубок ректора УАБС НБУ». Дві російські та три українські команди сперечаються між собою за головний трофей змагань. Український чемпіонат представляють місцева команда «УАБС НБУ», студентська збірна «Злагода» (Дніпропетровськ) та полтавська «Ніка - ПНПУ». Східні сусіди делегували на турнір команди «МАМІ» (Московський державний машинобудівний університет) та «СПбГУТ» (Санкт-Петербурзький державний університет телекомунікацій ім. проф. М.А.Бонч-Бруєвича).

За календарем полтавська «Ніка» свою стартову гру на турнірі провела в другий день змагань. Суперником стала російська команда  «СПбГУТ».

Для східних сусідів із міста-героя стартові хвилини звітного матчу стали шоком. Вже на 40 секунді полтавки вийшли вперед в рахунку. Швидку атаку українок завершила влучним ударом Євгенія Шаповал. З кожною хвилиною домінування «Ніки» на майданчику збільшувалося. Ще до перерви воротар росіянок ще двічі витягував футзальний снаряд з сітки власних воріт. Авторами забитих м’ячів стали Таїсія Бабенко та Валерія Єрмоленко.

У другому таймі сценарій гри не змінився. Полтавська команда продовжувала володіти перевагою на майданчику. В підсумку «Ніка» здобула впевнену перемогу 5:0. Хет-трик оформила найкращий бомбардир команди Валерія Єрмоленко.

Наступну свою гру полтавки проведуть сьогодні, 16 січня. О 14:00 «Ніка» буде протистояти «Злагоді»

Відео матчу

«СПбГУТ» (Санкт-Петербург, Росія) - «Ніка-ПНПУ» (Полтава, Україна) - 0:5 (0:3)

Голи: Шаповал (1), Бабенко (16), Єрмоленко (22, 48, 50).

Попередження: «СПбГУТ» - Спетілова (22 )

Результати інших матчів перших двох ігрових днів:

«МАМІ» - «СПбГУТ» -4:1 (1:1), «УАБС НБУ» - «Злагода» -2:1 (1:1), «Злагода» - «МАМІ» - 3:1 (1:1)