Сьогодні у Полтаві відкрили перший центр, у якому жінкам допомагатимуть опанувати нову професію та знайти дах над головою.
Аналогів кризовому центру у області немає. До того ж, не у кожному місті держави діє подібний заклад.
Довідково: знаходиться за адресою провулок Латишева, 13.
У новоствореному центрі приймуть кожну жінку, навіть якщо вона не має документів.
– У нашому Центрі адаптації для безхатьків та звільнених з місць позбавлення волі знаходиться нині 12 жінок, дві з ним перебувають з дітьми, – розповіла Надія Тимошенко, керівник розвитку дитячих та жіночих програм благодійної організації «Світло надії». – Справа у тому, що у Центрі адаптації уже діє подібний заклад, де жінки з дітьми можуть перебувати тимчасово. Але у спеціальній кімнаті, на жаль, дуже мало місця, максимум там можуть проживати троє. Тому виникла необхідність створити окремий заклад, де б опікувалися жінками, надавали їм необхідний психологічний та соціальний супровід. В результаті сьогодні ми нарешті відкриваємо кризовий центр для жінок. Єдине, чому жінці можуть відмовити у проживанні в такому центрі - наявність власного житла. Тобто тимчасово жінка зможе перебувати у кризовому центрі, однак постійно жити у ньому, маючи при цьому житло, не зможе.
Крім того, у кризовому центрі допоможуть жінкам, які потерпають від родинного насилля. З такими працюватимуть психологи та інші спеціалісти.
До теми: полтавському безхатьку знайти кохану допомогли водійські права, втрачені 15 років тому. Історія з життя.
Міська влада виділила для втілення проекту підтримки жінок, що потрапили у скрутне життєве становище, приміщення загальною площею 302 метри квадратних. На базі кризового центру БА «Світло надії» збирається навчати жінок робітничим професіям.
До теми: адреси, за якими можна залишити допомогу для безхатьків у Полтаві.
– Збираємося навчати шити одяг, деякі з жінок, що нині перебувають у Центрі адаптації мають досвід роботи щодо цього, – зазначив Роман Дрозд, представник БА «Світло надії». – Для цього уже закуплене необхідне обладнання. Уже навіть є сформована група приблизно із 8 осіб, що готові приступити до навчання і роботи.
До слова, безхатьки не лише шитимуть одяг, а і виготовлятимуть меблі на замовлення. У Центрі адаптації переконані: така задумка допоможе зменшити рівень злочинності і забезпечить потреби Центру.
Візьміть участь у опитуванні "Кола": як вирішити в країні проблему з безхатьками?
Також читайте:
У Полтаві на сміттєвих баках для безхатьків напишуть, куди їм звернутися по допомогу