Полтавські гандболісти у складі збірної України переграли голландців

Новини
Олег Дубина3 квітня 2013 о 10:10694 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото isport.uaУкраїнці здобули першу перемогу у відборі до чемпіонату Європи 2014 року
Вчора, 2 квітня у Києві в Палаці спорту вітчизняна гандбольна збірна, якою керує колишній тренер ГК «Динамо-Полтава» Андрій Портной провела свій черговий матч у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи-2014 (група 5), який пройде на майданчиках Угорщини та Хорватії. Суперником нашої збірної була міцна команда з Нідерландів.

Старт зустріч залишився за господарями, які на третій хвилині вирвалися перед в рахунку (2:0), однак гості з країни тюльпанів на 7 хвилині відновили рівність. До середини першої 30-хвилинки на майданчику точилася гра «м’яч в м’яч» (6:6), після чого українці потроху почали вириватися вперед, що втілилося в 5-мячеву перевагу наприкінці тайму (16:10).

Після перерви гості продовжували домінувати в матчі. У підсумку гра закінчилася з рахунком 28:24 на колись підопічних Андрія Портного.

Слід зазначити, що до перемоги нашої збірної приклали руки і два представника полтавського гандбольного клубу «Динамо-Полтава» Олександр Педан та Андрій Васюк.