Полтавська плавчиха фінішувала шостою на чемпіонаті світу

Спорт
Олег Дубина31 липня 2013 о 11:54759 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Вікторія Солнцева (фото із соцмережі вконтакте)У фіналі на дистанції 100 метрів брасом Вікторія Солнцева не змогла скласти конкуренцію Олімпійській чемпіонці
Вчора, 30 липня у іспанській Барселоні відбувся фінальний заплив на дистанції 100 метрів брасом чемпіонату світу, який цими днями проходить в столиці Каталонії.

Як повідомили у прес-службі Федерації плавання України, 15-річна полтавська спортсменка Вікторія Солнцева з результатом 1:06.81 зайняла шосте місце, пропустивши вперед учасниць та призерів останніх літніх Олімпійських ігор.

Читайте ще - Полтавка Вікторія Солнцева встановила новий рекорд України на чемпіонаті світу

Золото прогнозовано здобула Олімпійська чемпіонка 2012 року литовка Рута Мейлутіте. Другою стала росіянка Юлія Єфімова, а третьою американка Джесіка Харді.

До теми - Полтавська спортсменка здобула три нагороди на чемпіонаті Європи з плавання