"Ворскла" розписала мирову з харківським "Геліосом"

Новини
Олег Дубина8 вересня 2013 о 19:48697 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 "Ворскла" розписала мирову з харківським "Геліосом"
Гра переможця не виявила (фото Олега Дубини)Команди в кожному з таймів забили по одному м'ячу
Вчора, 7 вересня на стадіоні "Ворскла" імені Олексія Бутовського відбувся товариський матч, в якому полтавська "Ворскла" приймала харківський "Геліос".

До теми - Кубок України: до Полтави знову приїде Кварцяний

До останнього часу не було точно відомо де саме відбудеться матч. Було два варіанти: якщо небесна канцелярія розщедрилася б на опади, то матч зіграли б на Крутому березі ("Лтава"), а в іншому випадку - на центральній арені міста. У підсумку саме на "Ворсклі" гра і відбулася.

Віталій Федорів (справа) бореться за м'яч із суперником (фото Олега Дубини)Віталій Федорів (справа) бореться за м'яч із суперником (фото Олега Дубини)

Що ж стосується самого матчу, то тренери команд виставили на гру такі склади:

«Ворскла». 1 тайм: Казаков, Сапай, Ткачук, Курілов, Федорів, Громов, Чеснаков, Скляр, Маркоскі, Міщенко, Буднік.

2 тайм: Ткаченко, Пердута, Ткачук, Курілов, Федорів (Радченко, 77), Сілюк, Скляр, Маркоскі, Ребенок, Буднік, Громов.

«Геліос». 1 тайм: Сидоренко, Борзенко, Бойко, Ященко, Комарницький, Валеев, Задоя, Костюк, Герасімец, Давидов, Качур.

2 тайм: Рябой, Михайлюк, Малигач, Чаус, Хамильтон, Камдауров, Собко, Пархоменко, Кравченко, Мельнік, Тістик.

Якщо подивитися на склад полтавців, то Василь Сачко у звітному матчі перевірив в дії Віталія Федоріва - колишнього захисника криворізького "Кривбасу", який зараз знаходиться на перегляді у "Ворсклі".

У підсумку матч завершився бойовою нічиєю 1:1. У складі господарів відзначився Олексій Курилов, а у харків'ян Ігор Тістик.

Читайте ще - Колишній гравець «Ворскли» допоміг національній збірній здобути рекордну перемогу