Полтавські гандболісти зазнали другої поразки в сезоні

Новини
Олег Дубина23 вересня 2013 о 09:18716 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з архіву Олега Дубини"Динамо" на домашньому майданчику поступилося "ЗТРу".
У п'ятницю, 20 вересня в спортивному комплексі "Динамо" місцева гандбольна команда приймала одного з грандів чемпіонату - запорізький "ZTR". Для оновленої команди Андрія Мороза звітна гра була першою домашньою у новому сезоні, тому гандболісти намагалися показати свою найкращу гру, але у них це не дуже вийшло.

Читайте ще - Полтавські гандболісти візьмуть участь у новому чемпіонаті України

Перший тайм завершився перемогою більш досвідченіших гостей з різницею лише у п'ять м'ячів (11:16). Місцеві вболівальники покладали свої сподівання на другий тайм, однак їхні улюбленці не змогли переламати хід зустрічі.

До теми - Полтавські гандболісти розпочали сезон з поразки

У підсумку 21:30 - друга поспіль поразка "Динамо-Полтава".

"Динамо-Полтава"  - ZTR (Запоріжжя) 21:30 (11:16)

20 вересня 2013 року. 16:00. Полтава. Спортивний комплекс "Динамо"

Суддівська бригада: Олег Володовський (Суддя) , Андрій Туманов (Суддя) та Віктор Коноплястий (Делегат).

«Динамо»: Дайментов (Дендеберя), Варченко, Цокало (2), Качура, Головашич, Бацман, Колесніков, Дич (2), Визір (3), Хауха (2), Горський (2), Пономарьов, В.Занімонец (8 ), Чуніхін, Бабенков (2).

«ZTR»: Комок (Крючков), Акименко (4), Кириленко (2), Зотов (6), Константинов (5), Ісанчук (1), Карамишев (3), Турченко (3), Пєсков (3), Бегаль (1), Тюкін (1), Пронін, Яроцький (1), Звєздов, Фролов.

Семиметрові: 4/3 - 1/1. Штрафний час: 0 - 10.