Полтавець Роман Маслак здобув «срібло» чемпіонату Європи

Новини
Ніна Король27 вересня 2013 о 10:441406 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавець Роман Маслак здобув «срібло» чемпіонату Європи
У Португалії, де проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів, Роман Маслак виборов друге місце.

Роман Маслак (перший зліва) став срібним призером Роман Маслак (перший зліва) став срібним призером

26 вересня на килим у місті Порту вийшов від збірної України полтавець Роман Маслак.

У своїй ваговій категорії (48 кілограмів) він виграв поєдинки у спортсменів Вірменії (1-), Іспанії (9-5) та Туреччини (20-13).

У фіналі Рома зустрівся з голландським спортсменом, Роману лише трохи не вистачило до перемоги і «золота» чемпіонату.

У результаті полтавський тхеквондист посів другу сходинку п’єдесталу і довів, що у Полтаві виховують одних із найсильніших у Європі.

Фото надані Юрієм Шавиро.

До речі, Роман не раз ставав чемпіоном України у різних Всеукраїнських турнірах.

Детальніше на сайті буде пізніше. зазначимо, Роман – вихованець Юрія Шавиро, Президента Федерації тхекондо у Полтавській області. Нині наставник Романа перебуває на навчанні в Києві, тож не супроводжував спортсмена в Португалію. Але Роман одному з перших повідомив тренеру про свою нагороду, тим паче тренер спостерагав за виступом онлайн.

До теми: полтавські діти поїхали на чемпіонат Європи в Єгипет.