Полтавці розпочали рік із медалей на всеукраїнському турнірі

Ніна Король28 січня 2013 о 22:031055 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці розпочали рік із медалей на всеукраїнському турнірі
Команда Полтави привезла з Всеукраїнського турніру з тхеквондо 3 місце.

Це перший здобуток цього року, адже полтавські спортсмени були на канікулах, а потім готувались до нових змагань. Відкритий Всеукраїнський чемпіонат з тхеквондо КЗ «КДЮСШ« Металіст»ХОР» відбувся у Харкові. У змаганнях взяли участь понад 450 спортсменів із 20 команд. Кращим спортсменом турніру був визнаний полтавець Дмитро Полюхович, його організатори нагородили пам’ятним кубком. – Його тактика і поведінка найбільше сподобались суддям і глядачам, тому саме Дмитра і відзначили, – каже Юрій Шавиро, тренер, президент обласної федерації тхеквондо. Фото надані Юрієм Шавиро. Полтавці, вихованці Юрія Шавиро, посіли на чемпіонаті такі місця: Настя Височин (2 бої виграла) – 1 місце Роман Маслак (2 бої виграв) – 1 місце І Настя, і Роман беззаперечно лідирували у поєдинках. Дар’я Луб’янецька (1 перемога) – 2-е місце Дмитро Полюхович (3 перемоги) – 2-е місце Олег Мисник (2 перемоги) – 2-е місце Марк Денисенко (2 перемоги) – 3 місце Тетяна Пархоменко – 3 місце Ірина Конденко – 3 місце Денис Савицький – 3 місце Валерій Коваленко (2-е перемоги), а програш у фіналі, коли змагався за 3 місце. Олександр Маркітан  1 бій виграв, але це не дало спортсмену шансу завоювати призове місце, адже у його категорії було більше претендентів на медалі. До речі, на фестивалі тхеквондо в Полтаві вражали трюками та кидались цеглою. На жаль, Георгій Коваленко, Євген Щербак, Володимир Ярош програли в першому поєдинку. Вихованці Дмитра Моісеєнка теж отримали нагороди. Дмитро Киндій вииграв два поєдинки і посів ІІ місце. Семен Білоконь виграв один поєдинок – ІІІ місце. Анатолій Городничий пройшов у перше коло змагань, але цього було недостатньо для нагороди. У складі полтавської делегації взяли участь у турнірі й судді з тхеквондо: Богдан Зубрійчук, Григорій Хоменко, Ігор Лещенко, Олександр Стадніченко, Євген Джуян. Двох суддів з Полтави Григорія і Богдана запросили для обслуговування Чемпіонату України серед молоді, який відбудеться 15 –17 лютого в місті Дніпропетровськ. До теми: у Полтаві обрали «Міс тхеквондо».