Олімпійські ігри: українка Віта Семеренко завоювала бронзу в біатлоні

Олег Дубина10 лютого 2014 о 10:101294 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олімпійські ігри: українка Віта Семеренко завоювала бронзу в біатлоні
Біатлоністка Віта Семеренко завоювала "бронзу" у спринті.

Вчора, 9 лютого, на XXII зимових Олімпійських іграх в Сочі сталася приємна для нашої країни подія. Першу після восьмирічної перерви нагороду для України на зимових Олімпіадах в біатлонному спринті завоювала Віта Семеренко.

Як повідомляє isport.ua, наша спортсменка рівно пройшла всю дистанцію, жодного разу не промазавши на вогневих рубежах.

Краще за неї виступили лише Анастасія Кузьміна (Словаччина) та Ольга Вілухіна (Росія).

42. Юлія Джима (1 +2) - +1:48,7

Довідка. Віта Семеренко - майстер спорту, член національної збірної команди України, п'ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п'ятиразова чемпіонка Європи з біатлону. Учасниця Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері.

Студентка Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка.

До теми - П’ять зимових Олімпіад – п’ять українських медалей: історія завоювання