Воїни кажуть, що під час обстрілів, їм неймовірно щастило, «наче накривало куполом», тому вціліли усі. Було кілька випадків, коли за щасливим збігом обставин залишалися живі. Наприклад, один з водіїв біг до своєї машини під час обстрілу. Він втратив кілька секунд, по дорозі зачепившись курткою за сітку. У цей час в машину потрапив снаряд, а водій залишився живий.
– Про те, які у нас були завдання, насправді дуже боляче розповідати, – говорить Станіслав Павлюк, діловод восьмої окремої автомобільної санітарної роти. – Нас «розкидали» по всьому фронту. Тому ми були в усіх гарячих точках. Вивозили ранених, прикривали людей, щоб вони вийшли з оточення. Було таке, що і не довозили ранених, не було медикаментів, а ставалось і так, що коли довозили, потім дізнавалися, що боєць той не вижив. Всяке було…
В роті немає жодної особи, яка не була на передовій. Їхня база знаходилась неподалік, а машини виконували свої завдання вже на лінії фронту. На базі вони зокрема і ремонтували свої машини. Діловод каже, що бійці шоковані тим, що їхня техніка і досі їздить. Але, кажуть «що маємо, то маємо». Почали свій військовий шлях бійці з сумнозвісного Іловайська, потім і по всьому фронту.
Микола Колодяжний, водій-санітар з Кобеляччини привіз додому невеличкий трофей-сувенір. Це кішка Маруся, яка приїхала з Красноармійська Донецької області. Відтепер киця житиме на Полтавщині.
– Багато чого не вистачало, хоча на умови життя ми не скаржилися, бо це ж війна, – розповідає Микола. – Хоча держава мала б забезпечити нас бронежилетами та касками, але їх не вистачало.
Дивіться також: Полтавські правоохоронці повернулися з АТО в повному складі