Обкладинка книжки уже манить до себе, ніби припрошує читати. Приємний для ока дизайн обкладинки, помітка "Роман, що зігріває душу", приваблює ще дужче. Мова про письменницю Наталію Гурницьку і її книгу "Мелодія кави у тональності кардамону".
Яке воно, львівське кохання? І не просто кохання, а заборонене кохання? Авторка книжки переконана, що кохання, справжнє кохання – драматичне і самовіддане. Жінкам роман однозначно сподобається. Кожна сторінка розчулює. Чоловікам сюжет може здатися дещо тривіальним, таким собі "дамським романом". Але в будь-якому випадку головна героїня Анна, донька священника з небагатої родини, що закохалася в одруженого набагато старшого за неї чоловіка – не залишить байдужим.
Юна дівчина, спалахнувши почуттям до одруженого чоловіка, змушена вмить стати дорослою і мудрішою. XIX століття Часи Австро-Угорської імперії. Ситуація, в яку потрапила головна героїня роману, дійсно заборонена. Покохати, щоб бути на відстані і в той же час ніби поряд. Отримати, щоб втратити назавжди. Здається, ніби авторка навмисне змовчала про неспокійні часи, в які жила її героїня і мало розповіла на сторінках про тогочасний Львів, революцію. барикади, постріли, зачинені вікна будинків – так згадується у книзі середина XIX століття. Можливо, так треба, щоб ми розуміли, що найважливіше – почуття і життя?
Читайте також
Проект «Вихідні з книгою»: надсилайте відеопоезію чи відеопрозу