У Полтаві презентували шведські ІТ-курси з безкоштовними місцями для учасників АТО та переселенців

Суспільство
Надія Труш31 серпня 2016 о 13:51875 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві презентували шведські ІТ-курси з безкоштовними місцями для учасників АТО та переселенців
Цього року кожне шосте місце у навчальних групах проекту буде надане безкоштовно ветерану АТО або переселенцю.

У Полтаві презентували шведські ІТ-курси з безкоштовними місцями для учасників АТО та переселенцівУ Полтаві презентували шведські ІТ-курси з безкоштовними місцями для учасників АТО та переселенців. Фото надане прес-службою Полтавсьої ОДА

30 серпня у Полтаві відбулася презентація освітніх ІТ-курсів від шведської компанії Beetroot.

Нагадаємо, що Beetroot Academy — шведська освітня програма, яка готує студентів до реальної кар’єри в IТ. Проект відкрився у Полтаві у вересні 2014 року.

Цього разу навчання особливе тим, що компанія відкрила додаткові курси. Якщо раніше це був лише Front-End розробка (зовнішній вигляд сайту), то тепер до них додалося ще три можливості: WordPress+WooCommerce (створення інтернет-магазинів), веб-дизайн та Back-End (взаємодія сайту із сервером).

Ще до початку презентації у доволі великому приміщенні опинилося дуже багато людей. Найбільше було молоді, хоча траплялися і люди старшого віку, і навіть діти (вочевидь, хтось з батьків вирішив змінити професію).

На початку презентації виступили засновники компанії. Шведи Андреас Флодстром та Густав Хенман приїхали в Україну, оскільки побачили тут великі перспективи в ІТ-індустрії. Вони об’їздили півкраїни і зрештою вирішили зупинитися у Полтаві, де і відкрили штаб-квартиру своєї компанії. Наразі представництва ще є у Києві та Одесі.

На відміну від традиційної ієрархії у компаніях, Флодстром і Хенман намагаються будувати роботу, де розробники не знаходяться під менеджментом, а опираються на нього, як на фундамент.

Густав говорить, що вони намагаються створити у полтавському офісі відчуття дому: працівники ходять у домашніх капцях, двері постійно відчинені.

Через 3 тижні компанії виповниться 4 роки. Наразі чисельність її працівників, більшість з яких, – полтавці – складає 120 чоловік. Вони працюють із замовникам у Швеції, Ірландії, США та Ізраїлі.

Beetroot Academy утворився 2 роки тому як освітній проект компанії. Його мета — вирішити проблему глобального дефіциту ІТ-компетенції.

Одної з місій свого бізнесу іноземці бачать побудові середнього класу в Україні. Але дбають вони і про соціальну відповідальність перед українським суспільством. Так, взимку 2015 року з допомогою коштів Програми розвитку ООН вони безкоштовно навчали 60 переселенців, які опинилися у Полтаві і в Одесі.

Цього ж року таку ініціативу вирішили розширити, але залучити сюди власні кошти і у співпраці з Центром зайнятості Вільних людей. Тепер не тільки переселенці, але й учасники АТО мають змогу претендувати на безкоштовне навчання на одному із запропонованих курсів. У кожній групі з 12 чоловік така система діятиме для 2 людей. Таким чином, протягом наступних 4 місяців у Полтаві ІТ-освіту безкоштовно отримають приблизно 10 чоловік. Найкращі з них залишаться працювати у компанії.

Ініціатива проходить за підтримки Полтавської ОДА.

Опісля шведів виступив country-manager Денис Сергеєв, який пояснив систему проходження на навчання. Людина, яка бажає отримати таку освіту має зареєструватися на сайті компанії. Після цього вона отримає детальнішу анкету і можливість пройти тестування, за результатами якого її запросять на співбесіду. Конкурс при наборі — 3 людини на місце.

За 2 роки існування проекту через нього пройшло 117 чоловік, 70% з яких знайшли собі роботу в ІТ-сфері.

Крім того, в ході презентації представили викладачів курсів, а також кращих випускників проекту, які тепер мають свої команди веб-розробників. Наприкінці заходу кожен бажаючий міг поставити питання, які його цікавили стосовно навчання і подальшого працевлаштування у ІТ-сфері.

Прес-служба Полтавської ОДА

До теми: У вересні полтавці спробують сили на гарвардських ІТ-курсах

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter