Горішньоплавненські каноїсти здобули медалі на Чемпіонаті світу

Спорт
Андрій Іванов25 травня 2016 о 13:361396 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Горішньоплавненські каноїсти здобули медалі на Чемпіонаті світу
Здобутки горішнєплавненців - бронза та золото.

Горішніплавненські каноїсти здобули медалі на Чемпіонаті світуПавло Алтухов з тренером.

Каноїст Павло Алтухов (ліворуч) став бронзовим призером етапу Кубка світу в Дуйсбурзі (Німеччина) на дистанції 1000 метрів. Довгий час він був позаду лідерів, але потужно фінішував, показавши у підсумку блискучий час – 3.45,958, повідомляють на сайті Горішнєплавненської (Комсомольської) міської ради.

У фінальному заїзді на цьому ж змаганні каное-двійок Дмитро Янчук та Тарас Міщук вийшли вперед приблизно за 400 метрів до фінішу та втримали лідерство, випередивши на фініші румунський дует на 1,12 секунди

Горішніплавненські каноїсти здобули медалі на Чемпіонаті світуФото з сайту Горішнєплавненської міської ради (2 шт.)

– 3.29,574 проти 3.30,694. Їх конкуренти в боротьбі за місце в олімпійській збірній України Юрій Вандюк та Андрій Рибачок дев’яті – 3.40,400. Нагадаємо, це був перший етап внутрішнього відбору українців у Ріо-2016 у цьому виді програми.