Молодь «Ворскли» завершує рік нічиєю

Андрій Іванов30 листопада 2015 о 12:18840 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Молодь «Ворскли» завершує рік нічиєю
«Дніпро» - «Ворскла» - 1:1

Молодь «Ворскли» завершує рік нічиєюОлександр Омельчук, тренер молодіжного складу «Ворскли». Фото - прес-служба ФК «Ворскла»

Чемпіонат U-21. 16 тур. 29 листопада. 2015. 12-30. Новомосковськ. Стадіон «Металург».

Голи: Вакулко, 16, Авраменко, 90.

«Дніпро»: Варцаба, Сваток, Блізніченко, Вакулко, Джон (Третьяков, 46) Влад, Баланюк (Саламаха, 87), Ларін, Когут (Кочергін, 70), Васильєв, Нагієв. Запасні: Баштаненко, Лопирьонок, Костишин, Палюх. Тренер: Дмитро Михайленко.

«Ворскла»: Непогодов, Грабчак (Шаповал, 46), Бобров, Є.Ткачук, Квасний, Жениленко, Ічанський, Гаркуша (Кизилатеш, 86), Олійник (Пилиповець, 83), Одарюк, Авраменко. Запасні: Прокопенко, Пернацький, Брага, Гасенко. Тренер: Олександр Омельчук.

Господарям поля вдалося забити достатньо швидко. Вже через 15 хвилин після стартового свистка. Спочатку Непогодов відбив м’яча після виходу сам на сам. Але з атакою другим темпом вже було складно щось зробити. Юрій Вакулко влучно пробив у нижній кут – 1:0. Надалі у першому таймі тривала боротьба. Полтавці створили кілька нагод для взяття воріт. Втім, Варцаба без зайвих проблем ліквідовував загрозу.

Тренерський штаб молодіжного складу «Ворскли» не приховував своїх амбіцій на прийнятний результат у цьому матчі. Мабуть, відчуваючи, що ініціативою володіють саме «ворскляни», Олександр Омельчук у перерві зробив заміну, орієнтовану на атаку. Замість захисника Святослава Грабчака на поле вийшов Дмитро Шаповал.

Другий тайм міг відбутися за сценарієм першого. Цього разу небезпечно пробивав Баланюк, але поперечина врятувала «ворсклян». Надалі на полі було видно гру лише однієї команди – «Ворскли». Полтавці організували кілька небезпечних моментів, на вістрі яких був Авраменко. У результаті, Владиславові вдалося зрівняти рахунок. Він сильно пробив з пенальті, який призначили за гру рукою захисника «Дніпра».

«Дніпро» намагався вирвати перемогу, але далі серії кутових справи у господарів не пішли.

Проміжні підсумки підбивати поки що зарано. Адже «Ворскла», «Зоря», «Говерла» та «Олександрія» зіграли пропущений 15 тур, а інші команди – ні. Саме тому цей квартет команд йде у відпустку раніше. А ми дочекаємося остаточної турнірної таблиці за тиждень.