Молодь «Ворскли» здобуває виїзну перемогу над «Карпатами»

Андрій Іванов18 жовтня 2015 о 09:20942 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Молодь «Ворскли» здобуває виїзну перемогу над «Карпатами»
«Карпати» - «Ворскла» - 1:2

Молодь «Ворскли» здобуває виїзну перемогу над «Карпатами»Фото: ФК "Карпати"

Чемпіонат U-21. 11 тур. 17 жовтня. 2015. 13-00. Рава-Руська. Стадіон «Локомотив».

Голи: Лобай, 45 – Одарюк, 50, Авраменко, 88 (пен.)

«Карпати»: Підківка, Сениця, Грось, Маркович, Лобай, Вербний, Михайловський, Богач (Грисьо, 62), Завійський, Савошко, Пучковський (Яструб, 79).

Запасний: Мозіль.

Тренер: Роман Зуб.

«Ворскла»: Улянюк, Грабчак, Бобров, Пернацький, Саків, Одарюк, Гаркуша (Брага, 71), Ічанський, Олійник (Пилиповець, 90+2), Мельник, Авраменко (Шаповал, 90).

Запасні: Прокопенко, Гасенко, Остапенко.

Тренер: Олександр Омельчук.

Незважаючи на той факт, що на початку матчу перевагу мали господарі поля, згодом «Ворскла» перехопила ініціативу. Втім, така перевага протягом майже усього першого тайму не надавала дивідендів для «Карпат». Лише стандарти, і напівнебезпечні випади. Лише перед перервою Іван Лобай з дальньої дистанції пробив дуже вдало і примусив капітулювати Германа Улянюка. 1:0 – полтавці пропустили гол у роздягальню.

На початку другого тайму «Карпати» мали змогу подвоїти перевагу, проте удар Ігоря Богача прийшовся у штангу. І тут же спрацювало найвідоміше футбольне правило: не забиваєш ти, забивають тобі. Володимир Одарюк зрівняв рахунок у матчі – 1:1. Надалі гра пожвавішала. «Карпати» постійно атакували, а полтавці непогано вибудували контргру. Стали виникати моменти. І ось останнім «Ворскла» скористалася. Полтавці утекли в чергову контратаку і, у результаті, заробили пенальті. Авраменко реалізував свій удар з точки – 1:2, повідомляє, прес-служба ФК «Ворскла».