Молодь "Ворскли" знову впевнено перемогла

Андрій Іванов25 липня 2015 о 13:27956 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Молодь "Ворскли" знову впевнено перемогла
"Говерла" U-21 - "Ворскла" U-21 - 0:3

Молодь Фото ФК "Ворскла"

24 липня 2015 року. 15:00. Ужгород. Стадіон «Авангард». 150 глядачів. +35 градусів.

Голи: Авраменко (10), Січкарук (63), Котьо (66, автогол)

"Говерла": Блох, Котьо (Ковчар, 73), Микитишин, Ількович, Гончар, Добровольський, Лисаченко, Тома, Гей (Бако, 67), Русин, Беца (Хоменко, 59). Запасні: Дядюк, Ревта, Ковач, Коваль. Старший тренер – В’ячеслав Пінковський

"Ворскла": Ткаченко, Одарюк, Пернацький, Бобров, Квасний, Авраменко (Жениленко, 84), Кравченко (Гаркуша, 77), Ічанський (к), Олійник, Джемаль, Шаповал (Січкарук, 62). Запасні: Прокопенко, Даллку, Брага Старший тренер: Олександр Омельчук

Повна перевага молоді «Ворскли» в двох таймах вилилася в підсумкову крупну перемогу команди Омельчука.

На перших хвилинах з гострого кута, вийшовши сам-на-сам, бив Авраменко, врятував воротар. Після двох «стандартів» від Ічанського лише майстерність стража воріт ужгородців врятувала господарів. В лінії захисту «Ворскли», ніби мур, стояли Квасний з Пернацьким, які майже не лишали шансів на маневр гравцям передньої лінії господарів.

Йшла десята хвилина, коли Ічанський віддав гостру передачу зліва, й Авраменко відкрив рахунок, замкнувши дальню штангу.

На 62-й хвилині на заміну з’явився Січкарук. Олійник від свого штрафного віддав на Джемаля, той пройшов флангом, прострілив уздовж «рамки», й Січкарук першим дотиком відправив кулю до сітки.

Одарюк віддав пас із флангу, м’яч після боротьби в штрафному майданчику відскочив до Авраменка. Владислав пробив у дотик, захисник пішов у підкат, та зрізав м’яч у власні ворота – це 0:3.

Згодом Шаповал виконав фланговий навіс на Кізілатеша, який виграв верхову боротьбу з голкіпером, а м’яч опинився у воротах - суддя сигналізував офсайд. Одного разу рефері не наважився призначити й 11-метровий за явний фол проти активного Джемаля, повідомляє прес-служба "Ворскли".

Нагадаємо, що сьогодні о 17-00 дорослий склад "Ворскли" зіграє з "Говерлою"