Полтавець здобув перемогу на Всесвітній універсіаді

Ольга Матвієнко9 липня 2015 о 14:351238 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавець здобув перемогу на Всесвітній універсіаді
Дмитро Канівець здобуває перемоги на шляху до Олімпіади–2016

Полтавець здобув перемогу на Всесвітній універсіадіУкраїнські дзюдоїсти у Південній Кореї. Фото із соцмережі

6 липня полтавець Дмитро Канівець став срібним призером із дзюдо на літній Всесвітній універсіаді, яка проходить у місті Кванджу (Південна Корея).

На шляху до фіналу Дмитро Канівець поборов представників Вірменії, Чорногорії, Домініканської республіки та Росії. У фіналі, після отриманої на передодні травми, поступився золотом титулованому корейцеві, чемпіону Азії Ан Чангріму.

8 липня відбулися командні змагання. Дмитро Канівець у складі української збірної взяв участь у поєдинках із монгольським, японським, литовським, польським спортсменами.

Полтавець здобув перемогу на Всесвітній універсіадіДмитро Канівець. Фото із соцмережі

Цього року Канівець вже став призером Кубка України, переможцем ХІІ літньої універсіади України та призером кубка Європи.