"Ворскла" зіграла внічию з сербами

Андрій Іванов7 липня 2016 о 16:33831 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 "Ворскла" зіграла внічию з сербами
​ТМ "Ворскла" - "Вождовац" (Белград, Сербія) - 2:2

Фото, текст та відео - прес-служба ФК "Ворскла"

6 липня 2016 року, 18:00. Рогатець. 30 глядачів. +27 градусів. В першому таймі дощ.

"Ворскла": Непогодов (Ткаченко, 46), Пердута (Сапай, 46), Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков, Скляр, Ткачук (Хльобас, 46), Голодюк, Кобахідзе (Бартуловіч, 46), Коломоєць (Бараннік, 61), гравець на перегляді (Ребенок, 61). Запасні: Шуст, Бобров, Квасний, Даллку.

Команди стартували без розвідки, вже до 15-ї хвилини створивши по кілька сприятливих епізодів. Найреальнішим моментом для того, аби вразити сербську "рамку", був кутовий, після якого ледь не замкнув головою дальню стійку Дитятьєв. Але Олексій надолужив згаяне на 36-й хвилині, коли пішов на виконання кутового Кобахідзе, й головою вразив дальню дев'ятку - 1:0

Полтавці активно задіювали фланги, після подач звідки нерідко в штрафному "Вождоваца" виникала напруга.

На 43-й хвилині Йован Стояновіч вдало завершив контратаку своєї команди - 1:1. Тільки поновилася гра, як серби пробачили полтавську оборону, коли нападник пробив вище воріт. По тому перевага полтавців стала настільки відчутною, що тренер белградців запитував своїх, де те, над чим вони працюють на тренуваннях. Бартуловіч на правому фланзі заробив три штрафних, виконання яких несло реальну загрозу воротам "Вождоваца". Щоразу серби відчайдушно відбивалися, але знайшли свій шанс в швидкій контратаці, після якої Скляр допустив фол у карній зоні. Пенальті чітко реалізував той же Стояновіч - 1:2 Минуло усього п'ять хвилин, як ворскляни відігралися. Ребенок з лівого флангу виконав націлений навіс на Дитятьєва, який у своєму фірмовому стилі у високому стрибку головою надіслав м'яч у ворота - 2:2.