Всі питання щодо опалення будуть вирішені
99% будинків комунальної власності, 100% шкіл, дитсадків та лікарень готові до початку опалювального сезону, повідомив Андрій Матковський. Дитсадки при потребі отримають тепло з 1-го жовтня. Хоча ОП «Полтаватеплоенерго» і не належить до міської комунальної власності, мер упевнений, що опалювальний сезон почнеться без проблем: додадуть ліміти на газ.
Про майно міського голови Полтави
Гостроти прес-конференції додала присутність правозахисника, депутата міської ради Олексія Гаврікова. Він прийшов на неї, щоб запитати Андрія Матковського у присутності журналістів про чутки, які ходять навколо майна, «приписаного» меру опонентами.
Отже, чи належить Андрію Матковському будинок у селі Копилах?
Міський голова відкрито заперечив існування нерухомості (майна чи землі) поза внесеною до його декларації про доходи. І взагалі, прибутки очільника Полтави з 2006-го зменшилися: підприємництвом, як вимагає закон, він припинив займатися, лишилася зарплата мера і викладача. Водночас міський голова ніколи не відмовлявся від того, що його родині належить 4 об’єкти нерухомості, які приносять доходи.
Відкидає Андрій Матковський звинувачення щодо нібито незаконної передачі йому земельних ділянок під нерухомістю (на Майдані Незалежності, 1-а та Шевченка, 3). «Розкрутка» цієї теми шляхом звернення до суду мер називає піаром. До речі, від приватизації згаданих ділянок до міського бюджету надходять кошти, за які, наприклад, замінюють вікна у дитсадках.
Перевіряли та компромату не знайшли
Андрій Матковський пообіцяв переписати свою уявну власність на того, хто її розшукає. Він зауважив: за цей час його неодноразово перевіряли на різних рівнях – компромату не знайшли.
Мер нічого у підприємців не забирає
Розпускання брудних чуток про нього Андрій Матковський вважає частиною розпочатої опонентами ще рік тому піар-кампанії. З цієї серії – і звинувачення, нібито міський голова у деяких підприємців бере побори у розмірі 50% від прибутків.
Андрій Матковський наголосив: хто-хто, а підприємці завжди виходять захищати свої права. Так було з книжковим ринком, з Центральним ринком, нині – з секонд-хендом.
Якби хоч в одного підприємця мер справді щось забрав, знали б усі, а під міськвиконкомом відбулися б десятки мітингів.
А причина проста, говорить мер: політтехнологи просто не знайшли, за що можна критикувати міську владу, ось і розпочали масові провокації.
За матеріалами прес-служби міської ради.